2737
2734

اسیر شدم. یجوری دراوردن گوشه جلوش ماشین ظرفشویی قرار گرفته دسترسی راحت فقط به دوتا شعله ی سمت راست دارم . شوهرم میگه الکی غر میزنی عروس بلد نیست برقصه میگه زمین کجه

دوستان بخدا میترسم از روی عکس گازم شناسایی شم آخه خیلی تابلوئه گازم 🤣 میزارم پاک میکنم شناسایی شم به فنا میرم 

لطفا به تمیزی و کثیفی گازم توجه نکنید🥲

برای مادرشدنم یه صلوات مهمونم کن😍

بزار

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

واقعا جاش مناسب نیست حق داری

مامان یه گل پسر ناز و دوتا جوجو تو راهی که هنوز جنسیتشونو نمیدونم😍                                            🤍 من حامل فرشته های خداوند هستم و فرشته های خدا از طریق من به دنیا خواهند آمد و حامل عشق، محبت، نور، سلامتی و برکت هستند🤍

اره خیلی جاش بده . بیار برات درستش کنن جاشو چیه اخه این 🤣

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
2706