2737
2734

باید هرکاری دوس داری انجام بدی ....استرس نداشته باشی و حس خوب و امیدواری تو وجودت سرشار باشه ....

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید جوری که دوست داری زندگی کنی 

این شامل من نمیشه مثلا من تفریح و بیرون رفتن دوست دارم ولی بخاطر جایی که زندگی میکنم نمیشه مجبورم تو خونه باشم دیگه دارم دیوونه میشم میخوام یه کاری برای خودم راه بندازم 

2731
باید هرکاری دوس داری انجام بدی ....استرس نداشته باشی و حس خوب و امیدواری تو وجودت سرشار باشه ....

اره حس خوب خیلی مهمه من چند وقتیه شدم پر از انرژی منفی باید اینو درست کنم 

2738
پس درکم میکنی  باید از جایی دیگه حس خوب و سرگرمی برای خودمون پیدا کنیم

اره درکت میکنم ولی خوب انگار زندگی با من سر جنگ داره وگرنه من الان می‌تونستم به خیلی چیزا برسم ولی همش بدشانسی میارم انشالله که تو بتونی به هر چی میخوای برسی 

بنظرم هرکاری که دوست داری رو انحام بده هر حرفه ای رو دوست داری رو یادبگیر هرتجربه ای  رو دوست داری تجربش کن

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی  
اره درکت میکنم ولی خوب انگار زندگی با من سر جنگ داره وگرنه من الان می‌تونستم به خیلی چیزا برسم ولی ه ...

تو بازم لجباز باش بزار زندگی سختیاشو بگیره ولی توسرسختتر باش از هدفات دست برندار

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی  
2706