من فقط یه بار درست کردم

اول حبوباتو جدا بپز بعد تو نیم ساعت اخرش رشته یا ماکارونی رو اضاف کن و بعدشم کشک و.پیاز و سیرداغ و نعناداغ

دنیا اگه عدالت داشت مرد هم بکارت داشت کاربری دوممه قبلی رو به دلیل مسایل امنیتی خودم ترکوندم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امروز خییلی هوس کرده بودم ولی کسی نیومد خونم آخه تنهایی حال نمیده،سبزی و حبوبات و سیر و پیاز زیاد بریز خوشمزه میشه

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️
2731

حبوبات رو جدابپز

پیاز داغ رو بریز تو قابلمه و آب بریز جوش اومد سبزی رو اضاف کن

وبعد۳۰ دقیقه همه ی حبوبات رو

سیر داغ و پیاز داغ هم برای روی آش حتما کنار بزار

پودر آویشن آش رو خوش عطر میکنه

حبوبات جدا بپز درمورد سبزی دقت کن یک چیزی کم و زیاد بشه بد طعم میشه. ادویه زیاد نزن. درمورد رشته اش دقت کن هر مارکی خوب نیست اخر سر بریز. 

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید

آش رشته تبریزیا یکم فرق داره توش هویج و کلم سفیدم هست بینهایت خوشمزه اس 

اول پیاز نگینی رو تفت میدم بعد بهش نعناع خشک میریزم خیلی کم تفت میدم چون میسوزه بهش اب مرغ یا اب قلم میریزم  بعد اندازه یه مشت کوچولو بهش برنج نیم دون میریزم میدارم باز بشه بعد هویج نگینی و کلم سفید خرد شده رو میریزم بپزه 

بعرش سبزی رو میریزم قشنگ که پخت حبوبات پخته شده که شامل نخود و لوبیا و عدس هستش میریزم 

تو دو سه مرحله رشته آش و میریزم رشته رو یباره نریز تو دو یا سه مرحله خرد کن بریز 

در اخر نمک و فلفلش و اندازه کن بریز نوش جان 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا