2737
2734

نامزدم میخواد وام ازدواجمون که تقریبا 150تومن میشه روبرداره و شریکی با یکی از اشناهاشون که انبار مصالح ساختمانی داره کار کنن...بنظرتون سوددهیش خوبه?

شریک اگه خوب بود خدام یکی داشتذ

هیچ چیزی شریکی خوب نیس 

کاش خدا خودش چراغ راهت روشن کنه وقتی داری واسم دعا میکنی که خونم زودتر درست بشه ازین خرابه برم اونجای دارم خونه درست میکنم وسط بیابون اما مهم نیست مهم اینه که دیواراش نشست نکرده چاهش ریزش نکرده دیواراش ترک ندارن باغچه ش مملو از عقرب عنکبوت نیست مهمتر از همه مال خودمونه خود خودمون 😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با150 تومن ارزش نداره سه تا تریلی سیمان میشه همین 150تومن که برا فروش یک ماهه

کاش خدا خودش چراغ راهت روشن کنه وقتی داری واسم دعا میکنی که خونم زودتر درست بشه ازین خرابه برم اونجای دارم خونه درست میکنم وسط بیابون اما مهم نیست مهم اینه که دیواراش نشست نکرده چاهش ریزش نکرده دیواراش ترک ندارن باغچه ش مملو از عقرب عنکبوت نیست مهمتر از همه مال خودمونه خود خودمون 😭😭
اخه تنهایی خیلی پول میخواد😥

اره ولی ایجور کاری باید خیلی تیز بز باشی سرت کلاه نره بردادر سر برادر کلاه میذاره به برسه به رفیق

2738