2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم زشتم اینکه از کجا فهمیدم هم دیگران بهم خیلی گفتن

کاربری ششم نواربهداشتیتونم سابق  تیکر تولدمه یه فرشته هست به اسم "بیه" ایشون به آرزوهای من رسیدگی میکنه😓ممنون که از بارون استوری میزاریداخه پنجره خونه ما داره جومونگ پخش میکنه😐لب دریا نشستین 50 تا عکس گرفتین؟نیل آرامسترانگ رف کره ماه با۵تا عکس‌برگشتسالهاست منتظر آمدن روزهای بهترمولی نمیدانم چرا هنوز همدیروزها بهترند!فرق من با کبری اینه که تصمیمای من یه نقطه بیشتر داشت. ولی باور کنید به خود سوپ بگی تو غذایی یه نگاه به اینور اونور میندازه با تعجب میپرسه کی؟من!؟ قانون تخطی‌ناپذیر همیشه همین بوده، وقتی به آرزویت می‌رسی که دیگر خیلی دیر شده استیو تولتزآرزوی خالصانه ی من برای تمام نی نی سایتیای عزیز: ایشالله مشکلاتتون حل بشه و شاهد تاپیک های شادو خوب از طرفتون باشم.

عزیزم باطن آدما مهمه منم خیلی اینجور افکار میاد سراغم البته بابالا رفتن سن کمتر توجهت به این چیزا میره ولی خب واقعا معتقدم آدم باید درحدخودش مرتب وتمیز وخوش برخورد باشه قیافه واسه اونایی که دوستت دارن کم اهمیته 

چند سال پیش من با یکی آشنا شدم از همون اول که دیدمش گفتم این دختره چرا قیافش اینطوریه انقدر اعتماد به نفس داشت و از خودش تعریف میکرد که بعد چند ماه بنظرم میومد که چقدر زیباست

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت
من از خودم ک عکس نمیگیرم هرجایی تو چمع میخوان عکس بگیرن ب ی بهونه جمعو ترک میکنم

آخ قلبم منم همینطورم خیلی دردناکه ک هیچجا عکسم نیس😲البته بهتر

کاربری ششم نواربهداشتیتونم سابق  تیکر تولدمه یه فرشته هست به اسم "بیه" ایشون به آرزوهای من رسیدگی میکنه😓ممنون که از بارون استوری میزاریداخه پنجره خونه ما داره جومونگ پخش میکنه😐لب دریا نشستین 50 تا عکس گرفتین؟نیل آرامسترانگ رف کره ماه با۵تا عکس‌برگشتسالهاست منتظر آمدن روزهای بهترمولی نمیدانم چرا هنوز همدیروزها بهترند!فرق من با کبری اینه که تصمیمای من یه نقطه بیشتر داشت. ولی باور کنید به خود سوپ بگی تو غذایی یه نگاه به اینور اونور میندازه با تعجب میپرسه کی؟من!؟ قانون تخطی‌ناپذیر همیشه همین بوده، وقتی به آرزویت می‌رسی که دیگر خیلی دیر شده استیو تولتزآرزوی خالصانه ی من برای تمام نی نی سایتیای عزیز: ایشالله مشکلاتتون حل بشه و شاهد تاپیک های شادو خوب از طرفتون باشم.
وای پس منم زشت ترم ولی همه دلشون میسوزه که نمیگن

ن عزیزم ت زیبایی من مطمعنم فقط بلد نیستی چطور ب خودت برسی

ب من ک به طور مستقیم و غیر مستقیم میگن حاصلش شد اعتماد ب نفس بسیار بسیار پایین و روانپزشک و خوردن قرصای اعصاب الانم ریزش مو‌دارم با مشکل مالی هم ک داریم نمیشه ب خدم برسم 😔

2706