2737
2734
عنوان

ینی انقد اونایی که وسط بحث تاپیکو قفل میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 210 بازدید | 38 پست

اکی، باشه میخوای باز کنم؟؟ 

اون که داشت توهین می‌کرد، چیکارش میکردم؟ بگو من بعد با اونجور آدما همونطور رفتار کنم و قفل نکنم دیگه. 

اکی، باشه میخوای باز کنم؟؟  اون که داشت توهین می‌کرد، چیکارش میکردم؟ بگو من بعد با اونجور آدما ...

کلی گفتم  صاحب تاپیک شمایی هر جور صلاحه همون حرکتو بزنید

معمولا من باشم جواب نمیدم وقتی میدونم قصد طرف از کامنت گذاشتن چیه

ما که در سایه ی خورشید معذب بودیم ،چشممان کور سزاوار همین شب بودیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلی گفتم  صاحب تاپیک شمایی هر جور صلاحه همون حرکتو بزنید معمولا من باشم جواب نمیدم وقتی میدونم ...

آهان، ولی دقیقا همونه که گفته بودیا

همون. 

2728
همون که گفتی بعضی خانما با اکانت آقا میان ببینن چجوریاست، 

اینو‌من نگفتم 🤔

گفتم ؟ نمیدونم 

من منظورم ایناست که موضوع تاپیکو ب بیراهه میکشن 

2738
نی نی یار اونوقت میاد قط میکنه به خاطر این احترام 😅

خب باید ب اونی که الکی دعوا میندازه تاپیکو منحرف میکنه اخطار بده ن اسی بنده خدا 

اینو‌من نگفتم 🤔 گفتم ؟ نمیدونم  من منظورم ایناست که موضوع تاپیکو ب بیراهه میکشن

آره، بخاطر همین بهش گفتم با اکانت آقا بیاد خودت ببین. نمیدونم چجوریه اصلا. 

بعضی ها با عقل ناقص شون میان تاپیک رو به چالش میکشن 

یکی پست گذاشته ، درمورد غسل 

بعضیا اومدن داد و بیداد که ااااای ما غسل نمی‌کنیم و این کار مال ،1400 سال پیش هست 

بنده خدا قفل کرد 

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            
چه جوری قفل میکنین؟

بزن سمت چپ رو پروفت زیرش نوشته تاپیک هایی که ایجاد کردم بعد نوشته قفل کردن

آره، بخاطر همین بهش گفتم با اکانت آقا بیاد خودت ببین. نمیدونم چجوریه اصلا. 

لغو دوستی باید بزنم با این حرف😐

اینو‌من نگفتم 🤔 گفتم ؟ نمیدونم  من منظورم ایناست که موضوع تاپیکو ب بیراهه میکشن

بیشتر کسایی که درخواست میدن، تاپیک ندارن. از بین اینایی که من میشناسمشون و میرم تاپیکشون و مشخص بوده کسی درخواست نداده. منظورم این بود. 

2706