2733
2739

رو اعصابن که نگم برات دلم میخاد یه با یه حرکت بروسلی طور بزنم صافش کنم 

خو تووووو که نمی تونی از پس مدیریت یه تاپیک بر بیای

بی خود میکنی تاپیک میزنی 

ما که در سایه ی خورشید معذب بودیم ،چشممان کور سزاوار همین شب بودیم

پشیمون میشن 😈

😈😈😈ما نسل بدجنس گرا هستیم،هرچه بدتر باشند،بیشتر جذبشان میشویم.😈ازکی اینقدر بدجنس شدی؟؟؟از وقتی که به ذات اصلی آدما پی بردم.😈مهربونا واقعیتا رو بهتون نمیگن،حقیقت رو همیشه از ما بدجنسا میشنوین. 😈یه دختر بد می ارزه به صدتا خوب!🖤.😈تا وقتی بد نشی نمی‌فهمن چقدر خوب بودی!😈😈😈.دَر حال مَرگ ████████▓99%.🖤🖤😈😈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بدجنس 😆😆😆

🖤🖤😈

😈😈😈ما نسل بدجنس گرا هستیم،هرچه بدتر باشند،بیشتر جذبشان میشویم.😈ازکی اینقدر بدجنس شدی؟؟؟از وقتی که به ذات اصلی آدما پی بردم.😈مهربونا واقعیتا رو بهتون نمیگن،حقیقت رو همیشه از ما بدجنسا میشنوین. 😈یه دختر بد می ارزه به صدتا خوب!🖤.😈تا وقتی بد نشی نمی‌فهمن چقدر خوب بودی!😈😈😈.دَر حال مَرگ ████████▓99%.🖤🖤😈😈

آره واقعا 

منم که چهار ساعت تایپ می کنم مقاله مینویسم یهو تاپیک قفله فقط سرمو میکوبم به دیوار 😆😆

تعریف از خود نباشه استقلالی ام :)               ـــــﮩﮩ٨ﮩــــﮩ٨ﮩﮩـ💙ـﮩﮩ٨ﮩــــﮩ٨ﮩﮩــ
2738
پشیمون میشن 😈

شده تاپیکم تا مرز ترکیدن رفت و بعدش ترکید ولی برای احترام ب مخاطب قفل نکردم

آره واقعا  منم که چهار ساعت تایپ می کنم مقاله مینویسم یهو تاپیک قفله فقط سرمو میکوبم به دیوار ...

من که گاهی وقتا خیلی اعصابم خورد میشه میرم تو یه تاپیک دیگش خودمو خالی میکنم😂

من که گاهی وقتا خیلی اعصابم خورد میشه میرم تو یه تاپیک دیگش خودمو خالی میکنم😂

😆😆😆

تعریف از خود نباشه استقلالی ام :)               ـــــﮩﮩ٨ﮩــــﮩ٨ﮩﮩـ💙ـﮩﮩ٨ﮩــــﮩ٨ﮩﮩــ
والا کی پاسخگوی اون همه تایپ میشه که من کردم😂

دقیقا این همه بنویس بعدش ....

باور کن احساس می کنم خیلی خوش قلبی🧡

لطف دارین شما 🖤😈

2706