2726
عنوان

الان حق با مامانمه یا زنداداشم؟؟؟!!

1201 بازدید | 47 پست

تازه عقد کرده با داداشم 

چون راهشون دوره به ما داداشم بهش میگه بیاد بمونه خونمون چندروز

یه مقدار مادرم خساست بخرج میده تو پخت و پز و کلا همه چی 😅

مثلا غذا کم میپزه و کم میاره سفره و از اینا 

زنداداشم اندامش خوبه ولی خب چندبار خودش گفته میخواد بره باشگاه که فیت بشه 

حالا کاری ندارم

دیشب مامانم داشت کباب سرخ میکرد

یهو روبه همه گفت کسی برنج میخوره 

عروسمون که بقول خودش عاشق برنجه یعنی کبابو میگه با برنج میخورم فقط 

گفت بله من میخورم 

مادرمم یهو با زبون محلیمون یه چیزی گفت که عروسمون نفهمه و خندید 

عروسمون گفت چی گفتین

مادرمم گفت هیچی 

اونم گفت مادری چی گفتین؟

مادرمم گفت گفتیم چه خوشحال شد گفتیم برنجم هست

مگه باشگاه نمیخوای بری؟

اونم مثل اینکه ناراحت شده 

گفت مادرجان من برنج نمیخورم 

ما هم گفتیم چرا اونم گفت نه من نمیخواستم اخه بخورم چون کسی نمیخوره نمیخورم

اخه این چیزیه که ناراحت شده؟

امروز هم سر سفره فقط سبزی خورد با نون یکم برنج کشید

مامانمم زیاد تحویلش نمیگیره

منم گیر کردم این وسط

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واقعا حرف مادرتون بد بوده  ، مگ میسه ادم برنج نخوره حالا چ بره باشگاه چ نره باشه ،  بظرم حق داشته منم بودم ناراحت میشدم  

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

مقصر مادرته

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2706