2737
2739

یه نفربه اسم ابی به رلم پیام داده بود که چرا فاطمه رو فالو کردی اونم گفت به تو ربطی نداره طرف هم رلمو بلاک کرد این داستان گذشت امروز سر یه داستانی رلم اسکرین از پبجش فرستاده بود متوجه شدم که رفته تو همون پیج ابی دعوامون شد زده زیر گریه میگه من نیستم نمیدونم چرا این جوری شد:/الان من میخوام به اون ابی پیام بدم ببینم اینا باهم همدستن یا نه ولی نمیدونم چی بگم اسکرین پیام براش بفرستم بگم تو کی هستی؟ طرفم اصلا نمیشناسم 

بخشی از  اون به شدت درون من زنده است                                                        و  بخشی از من برای همیشه با او مرده... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گریه 😑😑😑

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
2731
رلی  و ابی  کی هستن؟

رل که میشه دوس پسر آبی یه خریه که بهش پیام داده 

بخشی از  اون به شدت درون من زنده است                                                        و  بخشی از من برای همیشه با او مرده... 
گریه 😑😑😑

خاک بر سر سریع گریه ش میگیره فازش درک نمیکنم 

ببخشید در رابطه با متن تاپیکت خوب میان ولی کسی نمیدونه چی بگه 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
2738
به اینا میگین رابطه؟ اینا درد بی درمونن نه رابطه

درد بی درمون خوب اومدی 

ببخشید در رابطه با متن تاپیکت خوب میان ولی کسی نمیدونه چی بگه 

حق دارن اتفاقای که برامن میوفته بشر تو طول زندگیش ندیده