2726

دختری ک از لحاظ ظاهری زشته (و ب پدرشم رفته) 

و پدرش دلش برای دخترش میسوزه ک زشته و میترسه هم ک کسی نگیرتش

و دختر هم از نگاه و رفتار پدرش این و فهمیده ک باباش دلش براش میسوزه ک زشته و... 

جای دختر بودین چ حسی بتون دست میداد و چکار می کردید 

جای بابا بودین چ کار می کردین اگه چنین موقعیتی داشتین

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

جای بابا بودم کمکش میکردم از نظر مالی چنتا عکل جراحی زیبایی انجام بده تا اعتماد ب نفسش برگرده

کاربری ششم نواربهداشتیتونم سابق  تیکر تولدمه یه فرشته هست به اسم "بیه" ایشون به آرزوهای من رسیدگی میکنه😓ممنون که از بارون استوری میزاریداخه پنجره خونه ما داره جومونگ پخش میکنه😐لب دریا نشستین 50 تا عکس گرفتین؟نیل آرامسترانگ رف کره ماه با۵تا عکس‌برگشتسالهاست منتظر آمدن روزهای بهترمولی نمیدانم چرا هنوز همدیروزها بهترند!فرق من با کبری اینه که تصمیمای من یه نقطه بیشتر داشت. ولی باور کنید به خود سوپ بگی تو غذایی یه نگاه به اینور اونور میندازه با تعجب میپرسه کی؟من!؟ قانون تخطی‌ناپذیر همیشه همین بوده، وقتی به آرزویت می‌رسی که دیگر خیلی دیر شده استیو تولتزآرزوی خالصانه ی من برای تمام نی نی سایتیای عزیز: ایشالله مشکلاتتون حل بشه و شاهد تاپیک های شادو خوب از طرفتون باشم.
درس ميخوندم يه كاري برا خودم جور ميكردم اون موقع كه پول در اوردم ديگه زشتي به چشم كسي نمياد 

دقیقا میخواستم همینو بگم 

بعدم استارتر وقتی مستقل شدی چندتا عمل پیاده کن رو صورتت ، خودتم اعتماد ب نفس داشته باش 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃

جای پدرش بودم میدانستم که شانس داشتن میخواد و گرنه به قیافه نیس ما خوشگل بودیم همه هم میگفتن چه خوشگله اینا... اخرش چی ...من میگم به شانسه  

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده

روپاهای خودش وایسته کار کنه وبرا خودش کاری بشه دیگ کی ب زشت و زیبا نگاه میکنه

تورخدا واس عاقبت بخیریم یه صلوات مهمونم کنید منم براتون ممیفرسم نی نی یار جان اگ دیدی اشتباهی از من سر زده بهم بگو💖🌹عاشق نی نی سایتم و اینجا خانواده ای دوممه و همه اجیامنن💖🌹💖
2706