2737
2734

خونه تکونی میکردم رفته بودم بالای کمد مث میمون میپریدم پایین 

با دختر خواهرم بازی میکردم برای اینکه بخنده میرفتم آخرین پله نردبون میپریدم پایین 

بعد دوروز بی بی م مثبت شد 😔

و چهار هفتمه 

چیزی میشه ب نظرتون

نه نگران نباش

مبارکه

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

نه ،مبارکه

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه ولی خدا کنه به خودت نره😂😂😂😂😂

مطمئن باش همون جوری که براثریه اتفاق همه چی رو ازدست میدیم یه بار هم بر حسب اتفاق همه چی رو بدست میاریم امیدوارم امروز،به دست بیاری همه اون چیزایی رو که ناخواسته از دست دادی
2738
قربونت برم☘️

خدا نکنه😘

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ایشالا که چیزی نیست ، توکلت به خدا باشه

من مامانم چند سال پیش که داداش کوچیکمو باردار بود نزدیک به ۲۰۰ تا قرص اعصاب خورده بود و نمی‌دونست که بارداره واسه همین خیلی می‌ترسید ولی خدارو شکر که چیزی نشد تو هم نگران نباش

همینکه دست وپات نشکسته جا امیدواریه😂😂

مطمئن باش همون جوری که براثریه اتفاق همه چی رو ازدست میدیم یه بار هم بر حسب اتفاق همه چی رو بدست میاریم امیدوارم امروز،به دست بیاری همه اون چیزایی رو که ناخواسته از دست دادی
2706