2204

دختر خاله من خودش ابروهاشو برمیداره میگه آرایشگرا قاتل ابروان 😂

درخواست گبول نمیکنم 😐نام کاربریم چون عاشق بنفشم😍دییگررر نگران پشم هایتان نباشید نی نی سایت جاییست بس عجیب که رایگان شمارا لیزر میکند!این فرصت استثنایی رو از دست ندید و تو تاپیکای جنجالی شرکت کنید😂                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

هر دو

هیچوقت از روی عصبانیت،عجله و لجبازی کاری رو انجام نده دقیقا وقتی پشیمون میشی ک دیگه دیره😉        از واژه حسرت متنفرم حسرت یعنی بریدن،بریدن از خودت و از همه یعنی کم آوردن یعنی درماندگی یعنی بیچارگی یعنی بی کسی چقدر یک واژه میتونه تلخ و سنگین باشه...        من به غمگین ترین حالت ممکن شادم تو به آشوب دلم ثانیه ای فکر نکن...🥲،،،،، دقیقا وقتی میفهمی ک خیلی عاشقی ک تلاش کنی دیگه عاشق نباشی و این چقدر دردناکه(:        

آرایشگاه 

فقط 39 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دو سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 
2050

خودم و کلاا صورتمو اصلاح نمیکنم از موقع عقدم تا حالا که شش سال گذشته حدود ده بار اصلاح کردم

رژیم کالری شماری 💓 تاپیک مانکن های زیبا💪💓 عضو گروه رز بنفش💜💜💜💜   با قد ۱۵۹....هدف رسیدن به وزن ۵۷ کیلو 💪💪💪....🌴 به امید خدا به هدفم برسم و هر بار وزن کشی بیام وزن جدیدمو که کم کردم ثبت کنم🥰                   وزن اولی ۷۰.۲۰۰😑                   وزن بعدی👈۶۹.۵۵۰          بعدی👈۶۹.۲۰۰😍                    بعدی👈۶۸.۷۰۰😍             بعدی👈۶۸.۲۵۰😍                    بعدی👈۶۷.۶۵۰😍             بعدی👈۶۷.۵۰😍
2292