2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیر چاق میکنه فک کنم دارچین لیمو بهتر باشه

شامت ساعت 7 بخور حسابی لاغر میشی

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....
2731
شیر چاق میکنه فک کنم دارچین لیمو بهتر باشه شامت ساعت 7 بخور حسابی لاغر میشی

نه عزیزم اتفاقا شیر اگه کم چرب باشه قبل خواب لاغر کننده است با دارچین باشه ک دیگه بهتر ولی من چون صبحانمم شیر و خرما هست گفتم شبم شیر نخورم چون هر لیوان شیر ۱۱۰ کالری داره واسه همین برام سوال شد ک کدوم چربیسوز تره

شیر چاق میکنه فک کنم دارچین لیمو بهتر باشه شامت ساعت 7 بخور حسابی لاغر میشی

ساعت ۷ ک آرزومه شام بخورم ولی همسرم نیس 

تمام تلاشم اینکه تا قبل ۹ ی شام سبک و کم کالری نوش جان کنم

من پودرشو هر روز صبح بعد صبحانه با چای میخورم عالیه.نمیزاره چاق بشم.رنگ چشمام روشن تر شده😍

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست.خوشبختی گاهی لذت عمیق از نداشته‌هاست!«یک نوع رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است.🥰
2738
من پودرشو هر روز صبح بعد صبحانه با چای میخورم عالیه.نمیزاره چاق بشم.رنگ چشمام روشن تر شده😍

چقد عااالی 

وااا جدی میگی؟؟ دارچین چه ربطی به روشن شدن رنگ چشم داره؟😍😁

چقد عااالی  وااا جدی میگی؟؟ دارچین چه ربطی به روشن شدن رنگ چشم داره؟😍😁

من نگفتم دارچین گفتم زنجبیل عزیزم

بله هرکی میبینه بهم میگه .فک میکنن لنز گذاشتم😂

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست.خوشبختی گاهی لذت عمیق از نداشته‌هاست!«یک نوع رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است.🥰
من نگفتم دارچین گفتم زنجبیل عزیزم بله هرکی میبینه بهم میگه .فک میکنن لنز گذاشتم😂

آها ببخشید قاطی کردم حالااا همون زنجبیل چجوری میشه واقعا؟؟

چند وقته میخوری که متوجه تغییر چشمات شدی؟

آها ببخشید قاطی کردم حالااا همون زنجبیل چجوری میشه واقعا؟؟ چند وقته میخوری که متوجه تغییر چشمات شدی ...

بله عزیزم میشه.توی نت هم سرچ کنی متوجه میشی.الان دوماهه میخورم