2737
2734

یه عمر سر افکنده بودم یه عمر تحقیر شدم تو خونواده بخاطرش نسخ میشد باهمه سرجنگ داشت چقد از لحاظ حالا عقدم نمیخام شوهرم بفهمه هر بار میرم پیش شوهرم میگ بوی سیگار میدی😔 و نمیاد نزدیکم خب منم خسته شدم دلم میخاد بغلش کنم ببوسمش ولی اذیت میشه از بوش.. نمیخام بفهمه نمیخام سرکوفت بزنه چون قبلا باهاش دعوا کردم سر سیگار الانم عقدم نمیدونم چیکار کنم 

‏ولم کنید ولم یولد ولم یکن لهو کفوا احد! 

فقط سیگار میکشه؟؟ بگید لااقل موقع کشیدن بره بیرون بو نگیرید

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خب بگو تو خونه نکش

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

خب یه حموم برو بادی اسپلش بزن

بوئه دیگه میره

قبل اینکه بیاد خونتون هم شمع روشن کن

شمع بوی سیگارو تا حد زیادی کم میکنه

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2706