2726
بعد از فوت دختر رئیس شبکه بهداشت چناران این ممنوعیت رو گذاشتن

عجب نمیدونستم

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶

من دوز سوم و دو دلم اینقد چیزای بد شنیدم دلسوره گرفتم

دخترم،،به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی‌های دنیا خواهم جنگید؛به من تکیه کنکه تکیه‌گاهت عاشقانه دوستت دارد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دوز سوم و دو دلم اینقد چیزای بد شنیدم دلسوره گرفتم

اره واقعا

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
2728
بله توی خبرها زده بودن این دختر بعد از تزریق استرازنکا فوت شده 

بنده خدا 😕

خواهشا جواب منو میدی چرا من شوهرم ماه پیش زد دیشب ببخشید اورد بالا و خون دماغ

بالاتر یکی از کاربرا گفت

حقیقت داره

حتما برین پیش پزشک ولی نگران نباشید انشاالله چیزی نیست

اگه سرگیجه شدید تاری دید دل درد شدید یا سر درد شدید داشت برید اورژانس

اونایی که ماه پیش زدن مشکلی نداشت

محموله جدید مشکل داره

روزها با زن آفرودیت درونم میجنگم شبها از جنگ خسته او را در آغوش میکشم🍂

[QUOTE=224457736]من هفته پیش دوز سوم سینو زدم .گفتم واسم آسترا بزن گفت باید رضایت کتبی بدی بعد بزنی اگه مردی ام مردی

من میترسم فردا پس فردا قیامت بشه و آخر زمان بشه🙄😐

‏من دیگه نمیدونم چی درست و چی غلطه؛ شانسی دارم ادامه میدم زندگیمو😐
بالاتر یکی از کاربرا گفت حقیقت داره حتما برین پیش پزشک ولی نگران نباشید انشاالله چیزی نیست اگه سر ...

اره توکل برخدا هرچی بهش گفتم نزن 

دز سومو زد 

[QUOTE=224457736]من هفته پیش دوز سوم سینو زدم .گفتم واسم آسترا بزن گفت باید رضایت کتبی بدی بعد بزنی ...

معلوم نی چه خبره هر کی یه چی میگه  بیچاره ما 🥺

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️

خدا خودش کمکمون کمک باز من تو گوشی شوهرم تو ی کانال تلگرامی هس خوندم ی نوع دیگه داره میاد ک از سه تا مبتلا یکی فوت میکنه😟خداکنه راست نباشه دیگه خسته شدیم😔

دخترم،،به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی‌های دنیا خواهم جنگید؛به من تکیه کنکه تکیه‌گاهت عاشقانه دوستت دارد

دختر دایی من کادر درمان بود همون اوایل آسترا زد میگه الان فقط دوز دومش وارد میشه.حتی دوز سوم رو هم خودش اسپایکوژنه چیه اونو زد

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

من دوز اول زدم آسترا...دوم و دیگه نزدم کرونا گرفتم دیگه نرفتم بزنم و نخواهم زد...هیچ فرقی نداشت با شوهرم که واکسن نزده دو تامون عین هم مریض شدیم تازه من بی حال تر بودم و بی اشتها هم بودم...

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
2706