2733
2734

کوتاهی مو درامد داره؟

من تازه جدا شدم و با مادرم و برادرم تنها زندگی میکنم خرجشونم بامنه 

من ۱۵ساله تتوکارم در کنارشم میخوام دوره کوتاهی مو هم برم

تتو خیلی اذیتم کرده واقعا خیلی خسته شدم نمیتونم اونقدری پول در بیارم که مامان و برادرمو راضی نگه دارم 

خیلییی روم فشاره خسته شدم واقعا نمیتونم از پسش بر بیام هیچچچ پشتوانه ای هم ندارم

و فقط تو تتو سر رشته دارم نه چیز دیگه بخاطر همین زیاد چیزی نمیدونم

درامدش چطوره؟

چقدر خرج میخواد

لطفا یکی کامل واسم توضیح بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هم اطلاعی ندارم

چون کارهای آرایشی خودمو در حد نیاز خودم انجام میدم تا حالا هم فقط۲ بار آرایشگاه رفتم

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب     باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
2731

هرکاری اولش سخته گلم،بستگی به محل کارت داره که چقد بتونی کسب درامد کنی،و درکنارش برادر و مادرتون هم یکم با شما تلاش کنن 

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻

کوتاهی های فانتزی یادبگیروسایل خاصی نداره قیچی چندنمونه داره 

نخون        بهت میگم نخون       حالاکه تااینجااومدی بخون من یه مردادی لجبازم که لنگه ندارم البته بابام همیشه اینوبهم میگه🙂بااجازه بزرگترا۱۷سالمه مجردم ومیخوام رشته تجربی انتخاب کنم🤪🙌💃 یه هدف دارم که بنظرم پیش شمامسخرست میخوام مردادماه از۵۸کیلوبشم۵۰کیلو😁 فیلن خداحافظ بابایییی