2204
عنوان

پسر یکسال و نیمم خیلی گریه میکنه

486 بازدید | 89 پست

بخدا دگ واقعا کلافه شدم.همش نق و گریه.بشدت ب خودم وابستس. بعضی وقتا دگ خودمو میزنم و باصدای بلند گریه میکنم از دستش

دلم میخواد اینقد بزنمش وقتی اینهمه گریه الکی میکنه

سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

مثلا میخواد وسیله هاشو بار کامیونش کنه.اگ تو کتمیونش جا نشه شروع میکنه ب گریه کردن.اونم ادامه دار و ...

قایمکی دو تا شو بردار ک جا بده بقیشو

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
مثلا میخواد وسیله هاشو بار کامیونش کنه.اگ تو کتمیونش جا نشه شروع میکنه ب گریه کردن.اونم ادامه دار و ...

یا خدا😑 البته بچه س هنوز درست میشه هر بچه یه جوره دیگه

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی صبرانه منتظر اولین تولدتیم خوشگل مامان😍😍😍

بچست یکم حوصله کن 

مکمل اهنشو کامل خورده؟فقر اهن بچه هارو بی قرار میکنه

اگر کار میکنین تا خانوادتون راحت تر زندگی کنن اگر   بیشتر حوصله میکنین تا مادر بهتری باشین اگر شب بیدار میمونین درس میخونین تا مستقل بشین اگر کتاب میخونین تا مسائل رو بهتر درک کنین  اگر برای سبز شدن چراغ عابر پیاده صبر میکنین اگر فحاشی نمیکنین و مزاحم همسایه هاتون نمیشین و روی محل عبور عابر پارک نمیکنین اگر توزندگی کسی دخالت نمیکنین  و کسی در ازای اینا ازتون تشکر نکرده من تمام قد ازتون تشکر میکنم که دنیا رو تبدیل به جای بهتری کردین 

بچع خواهر منم همینجور بود

الان بهتر شده ولی راهش بی توجهی هست 

مثلا وقتی داره بیخودی گریه میکنه اصلا توجه نکن انگار هیچی نشده 

⭐💙⭐تاااجیم.آسمون چه رنگیه؟دریا چه رنگیه؟به این قشنگیه😍هرکسی که تاجیه عشق ابیه😉💙
2050
دندوناش داره خراب میشه.یکی دوهفتس ک قطره آهنشو قطع کردم

مال همونه 

سرخود قطع نکن 

دندوناشم ببر دندون پزشک میگه چکار کنی

اگر کار میکنین تا خانوادتون راحت تر زندگی کنن اگر   بیشتر حوصله میکنین تا مادر بهتری باشین اگر شب بیدار میمونین درس میخونین تا مستقل بشین اگر کتاب میخونین تا مسائل رو بهتر درک کنین  اگر برای سبز شدن چراغ عابر پیاده صبر میکنین اگر فحاشی نمیکنین و مزاحم همسایه هاتون نمیشین و روی محل عبور عابر پارک نمیکنین اگر توزندگی کسی دخالت نمیکنین  و کسی در ازای اینا ازتون تشکر نکرده من تمام قد ازتون تشکر میکنم که دنیا رو تبدیل به جای بهتری کردین 

اصلا توجهی نکن بهش 

... سید علی دهه نودی هاشو فرا خوانده🤫😉...        بارالها جرعت ما را سر و سامان بده... انقلابا مشق هوشیاری به فرزندان بده...قهرمانا در دل میدان بمان جولان بده... رهبرا من مصطفی دیگرم فرمان بده...                                                 💚... بنی امیه مردمان بی طرفی به بی تفاوتی روزگار می‌خواهد... بنی امیه شیعیان نادانی فریب خورده و بی اختیار می‌خواهد... بنی امیه علی را میانه میدان بدون دول دول و بی ذوالفقار می‌خواهد... بنی امیه امام جماعتی اهل نماز و روزه ولی بی بخار می‌خواهد......که هر چه می‌کشد اسلام از منیت ماست حسین جان به کف و جان نصار می‌خواهد... که هر چه می‌کشد اسلام از جهالت ماست علی بصیرت عمار وار می‌خواهد...... در انتظار نشستی! در انتظار به ایست! هنوز حضرت معشوق یار می‌خواهد... 💚
2292