2737
2739

خسته شدم از اینهمه نشدن هر چقدر سعی کردم سالم زندگی کنم خدا فشارارو روم بدتر کرد واااااااااااااای دلم میخواد زار بزنم خودمو بزنم قلبم درد میکنه تاجایی که یادمه خدا رو صدا کردم من خیلی تنهام خیلی تحت فشارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ظاهرا هرچی ازخدادورترباشی بیشترکمکت میکنه اینوخیلی وقته فهمیدم

ن درست نیس چ بسا ما دوریم و فک میکنیم نزدیکیم و اگر نزدیکیم پس همراه خداییم و اینقد زجر نمیکشیم ما دوریم و خبر نداریم

آروم باش عزیزم هروقت ب این نقطه رسیدی آروم باش بعدش راحتیه 

منم تو همین مرحله ام، اما خبری از راحتی نیس، ناشکری نمیکنم ولی، هر دفعه که راه نفسم تنگ میشه میگم نه خدا اینجوری نیس نه اینحوری نمیمونه، اما خب فعلا همون جوره و هیچ انگیزه ای برای زندگی ندارم

هر چه در جستن آنی، آنی.... 
2738

انشالله مشکلاتت حل بشه عزیزم

زیاد سخت‌نگیر هرچی بیشتر سخت بگیری بیشتر زجر میکشی

همیشه بعد یه سختی بزرگ یکم همه‌چیز نرمال تر و بهتر میشه

اینجا زمینه بهشت نیست طبیعیه زندگی توش برامون سخت‌تر بشه

خدا از مادر هم مارو بیشتر دوست داره شاید قراره بااین سختیا یه چیزی رو بهت بفهمونه

دیدی بچه‌ها از کنار مغازه رد میشن میگن فلان و میخوایم و مادرا نمیخرن فقط بخاطر اینکه ضرر داره براشون یا نمیخوان بچه‌شون پرتوقع باشه و بی ادب بار بیاد خداهم اونجوره یه بچه حکمت این کارای مادرشو نمیفهمه ماهم نمیدونیم این تنبیهی که خدا داره بهمون میده درواقع یه لطفه در حقمون

بِخاتِرِ قَلَتهای املاییم صَرذَنِشَم نَکنید طُند که مینویثَم اینتوری میشه😉😂کاربرهای آقا اگه لحن صحبتم صمیمانه بود به خودتون نگیرید من جنسیت کاربرها یا اسماشونو نمیخونم و همه‌رو خانوم فرض میکنم❌❌❌
منم تو همین مرحله ام، اما خبری از راحتی نیس، ناشکری نمیکنم ولی، هر دفعه که راه نفسم تنگ میشه میگم نه ...

دوست گلم سختی ها هس چرا فک میکنیم فقط خودمونیم ک سختی داریم میکشیم و این یعنی خدا مارو دوست نداره ن اینطور نیست از قانون جذب کمک بگیر معجزه می‌کنه پاکسازی کن استغفار و شکر همون پاکسازی هس ک گناهامونو ک باعث استجابت نشدن دعاهامون میشه رو پاک میکنه

دوست گلم سختی ها هس چرا فک میکنیم فقط خودمونیم ک سختی داریم میکشیم و این یعنی خدا مارو دوست نداره ن ...

همه این کارهارو انجام دادم، شب وروزم شده دعا، در طول روز اونقدر ذکر میگم که فکم خسته میشه، گاهی نمیشه که بشه، باید بیخیال بود، ارزویی نداشت 

همه این کارهارو انجام دادم، شب وروزم شده دعا، در طول روز اونقدر ذکر میگم که فکم خسته میشه، گاهی نمیش ...

عزیزم میدونم خیلی سخته یچیزیو بخای نشه فقط اگه دیدی نشد لابد صلاح نیس من خودمو میگم اینقد برا چیزها گریه کردم و اذیت شدم ک الان بعد سالها میگم خوب شد نشد و اینکه الان اگه سن نوجوانی هستی فک میکنم طبیعیه این فکرها موفق باشید دوستم ی کلام آخر بهتون بگم دنیا با تمام قشنگیاش هیچ نمی ارزه هیچ.

عزیزم میدونم خیلی سخته یچیزیو بخای نشه فقط اگه دیدی نشد لابد صلاح نیس من خودمو میگم اینقد برا چیزها ...

31 سالمه دلم میخواد ازدواج کنم برم خونه وزندگیم، خسته شدم از نیش وکنایه ها، تو خونه حس یه موجود اضافی رو دارم، سه ساله دارم التماس خدا میکنم که یه بخت خوب نصیبم بشه، اما نشده، حق با شماست حتما صلاحم نیس ازدواج کنم، همین بمونم خونه بابام حرف بشنونم بهتره، خداجون ممنونم که حاجت منو ندادی 

31 سالمه دلم میخواد ازدواج کنم برم خونه وزندگیم، خسته شدم از نیش وکنایه ها، تو خونه حس یه موجود اضاف ...

ای بابا عزیزم خیلی دخترها مث شما فک میکنن ببخشید اینو میگم ولی شما از خدا دوری خیلی هم دور داره بهت میگه شرایط ازدواج نیس برو سراغ چیز دیگه ای دنیای ب این بزرگی مگه فقط ازدواجه؟نمیدونم ولی من هم شرایط شما رو داشتم و خونواده متعصب داشتم حتی مدرسه ادامه ندادم نزاشتن ولی شما اگه شرایط تحصیل و شغل دارید سرگرم کنید خودتونو بازم امیدوارم موفق باشید ولی کسی ک ب خدا نزدیکه زجر نمی‌کشه حتی همین زجرها رو زجر نمیبینه

[QUOTE=224457597]ای بابا عزیزم خیلی دخترها مث شما فک میکنن ببخشید اینو میگم ولی شما از خدا دوری خیلی هم دور داره بهت ...[/QUOTE تو یه چهار دیواری هستم و شرایط درس و کار وهیچی رو ندارم، شرایط ادم ها باهم فرق میکنه، میگم که ناشکری نمیکنم همه چیز ازدواج نیس همه چیز درس نیست همه چیز کار نیس، دیگه میمونه که ذوق زندگی داشته باشیم 

2706