2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی چی

افرادی که همش در این فکرن که دیگرانو همیشه راضی نگه دارن. 

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲

درمانش اینه که سعی کنی از دیگران انتظار نداشته باشی. محبتی اگه میکنی فقط به خاطر حس خوب خودت باشه و انتظار جبران نداشته باشی. اگه یه ذره ته دلت دوس داری به همون اندازه محبت ببینی از همین الان اون محبتو کمتر کن. سخته ولی با تمرین درست میشه. 

2738

بنظرم به این فکر کنی که بیشترین صدمه رو خودت میبینی 

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲

از کارهای کوچک شروع کردم 

نه گفتن به افرادی که نسبت نزدیکی باهاشون ندارم یا اینکه اگر نزدیکند برام منفعتی ندارند.

سعی کردم بجای مهرطلب بودن منفعت طلب بشم

آیا اگر به خواسته این فرد پاسخ مثبت بدم و راضی نگهش دارم برای من سودی داره؟

اگر جوابم خیر بود به روشهای مختلفی که ذهنم رو درگیر نکنه کنسلش میکردم

مثلا حتی اگر واقعا روم نمیشد زبونی بگم جواب پیامها و تماسش رو نمیدادم تا از موعد کارش بگذره و بعد بهانه میاوردم که به فلان دلیل نتونستم جواب بدم

کم کم این جواب ندادن شد جواب دادن پیامکی

نه رو مستقیم نمیگفتم با پیام میفرستادم

و بعدتر حتی به زبون هم اوردم

دارم تمرین میکنم مستقل و خودساخته باشم

تنــــــــــــــها کسی که میتواند ما را به خاک سیاه بنشاند ... یک دوست بسیار قابل اعتماد است