2703
2553
عنوان

اسم پسرمو گذاشتم آوش ولی😔

1094 بازدید | 18 پست

ولی الان پسر بزرگ ترم که چهار سالشه و اسم خودش جاوید به نی نی میگه آوید گریه میکنه که این آویده همه بش بگین آوید...بابامم بش میگه جوااااد الان میخام اسمشو عوض کنم بزارم آوید دوماهشه ایا شناسنامشو عوض میکنن؟و اینکه من اصفهان زایمان کردم و شناسنامه گرفتیم ولی خونه خودم خوزستان اگه بخام شناسنامش متولد اصفهان بمونه حتما باید برم اصفهان شناسنامه عوض کنم؟

نه

اسم بچه رو بچه خودش میتونه عوض کنه

وقتی 18 سالش بشه

شما دیگه نمیتونید

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

چرا پدرت میگه جواد؟!

آوش رو دوست نداشتی مگه؟

فقط بخاطر اینکه پسر بزرگت اینطوری صدا میکنه میخوای عوض کنی؟

لطفا برای سلامتی برادر جوانم یک صلوات بفرستید.😥😓که تنها آرزوی زندگیمه🙏
2714

عزیزم آوش قشنگه

اون بچه فقط 4سالشه یه چیزی بهش بگو که قانع بشه مثلا بگو بعدا یه داداش دیگه میارم برات اسمش میزارم آوید

خلاصه خودتو تو درد سر اسم عوض کردن ننداز

از قد کشیدن یکدیگر نترسیم ما همه درختان یک جنگلیم. 

از شرایطش اطلاع ندارم

آوش خیییییلی قشنگتره

آوید و جاوید کنار هم جالب نیست

به مدرتونم بگید به تصنیمتون احترام بذادن درست نیست هرکی هرجی دلش میخواد بچه رو صدا کنه. ایشون در حد نام گذاری بچه های خودشون انتخاب کردن به نوه کاری تداشته باشن

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706