2737
2734
عنوان

منو نامزدم به هم عشق ورزی نمیکنیم

399 بازدید | 21 پست

نهایت اون بم بگه عزیز

😞

یه مسئله ای پیش اومد بینمون‌الان زبون‌من‌نمیچرخه بگم‌عزیزم و...

اونم‌همینطور

فقط صحبتامون در حد احوالپرسیه....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه ماه های اوله و سنتی بوده طبیعیه اگه بعد یکسال یکیتون بیش از حد خشک بود اون موقع مشکل جدیه و باید بیشتر فکر کرد

If you want to call me with negative energy, negative purpose and with the intention of disturbing, do not call, call yourself first so that you do not regret it.
2738
عجب خخ

بورزین منظورم بود نمیدونم چرا اشتباه تایپیدم مرسی ریپلی زدی

بالاخره یه کلمه تونست منو توصیف کنه !کلمه nyctophilia در دیکشنری پزشکی به معنی : عاشق تاریکی و شب. آرامش یافتن در تاریکی.
۶ ماهه و بله سنتی بود فامیل هم هستیم

هنو زوده بعدشم اخه با چت کی عاشق کسی میشه باید یه کاری بکنید محبت بکنید گردش برید وعده الکی بدید که طرف عاشق بشه خخخ بدون عشق توقع صحبت عاشقانه

If you want to call me with negative energy, negative purpose and with the intention of disturbing, do not call, call yourself first so that you do not regret it.

خب ب گ و ز ی د ناخودآگاه صمیمیت تون زیاد میشه 😁❤

لحظه ی دیدنت انگار که یک حادثه بود 🖤🤍حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت 🖤🤍سیب را چیدم و در دلهره ی دستانم🖤🤍سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت🖤🤍 تا سه بس بود که بشمرد و در دام افتد🖤🤍گفت ..یک گفت ..دو افسوس سه را دوست نداشت 🖤🤍من تو خط موازی ..؟ نرسیدن..؟هر گز دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت 🖤🤍درس منطق  نده دیگر تو به این عاشق که  🖤🤍 از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🖤🤍تو میتوانستی به چشمانم نگاه کنی و گلویم را با چاقوی تیز بُبری و من میتوانستم در آخرین نفس  از تو بخاطر خونی شدن دستهایت معذرت بخواهم ......🖤🤍 تاریخ در شب با الکل و زن نوشته شد 🤍🖤
2706