2703
2553
عنوان

خانوما باردار لطفا ی حلظه بیاید

150 بازدید | 20 پست

دوستان شما بجز وعده های اصلی چی میخورید ک سیر بشید؟من مدام گشنمه دیگ مغزم نمیکشه چی بخورم لطفا راهنمایی کنید

میشه خوراک روزانتون رو بکید 

وعده های اصلیتون حجمش چقدر ؟یا چقدر باشه خوبه؟

چ خوراک هایی برای وزن بچه خوبه؟

👪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منکه کلاهیجی نمیخورم😅😅فک کنم بچم چهارتااستخون و یه روش باشه تفلکم😔😎

من خیلی بابایی بودم لوس و دردونه بابام بود وای لعنت به این دنیا لعنت به این زندگی که بدون بابام باید ادامه پیداکنم ای خدا بابام به چه آسونی پرکشیدورفت همه میگن خیلی خوش سعادت بوده ولی من میگن کاش مریض بود زمین گیر بود ولی بود خودم کنیزیشو میکرد به جون خودش که عزیزتر از اون کسی نیست برام با زبونم تروخشکش میکرد ولی صد حیف که رفت و تنهامون گذاشت ددلیم من بدون تو بلد نیستم زندگی کنم🖤🖤🖤😭😭😭😔😔😔😔😔😔😔😢😢😢😢😭😭😭
2720
منکه کلاهیجی نمیخورم😅😅فک کنم بچم چهارتااستخون و یه روش باشه تفلکم😔😎

منم میگم نکنه کم میخورم صبم دیر بیدار میشم نصف روزم میره 

میگم نکنه وزنش کم باشه تا هفته دیگ ک برم سونو وزن دیونه میشم

👪
منم میگم نکنه کم میخورم صبم دیر بیدار میشم نصف روزم میره  میگم نکنه وزنش کم باشه تا هفته دیگ ک ...

استرس خيلي بده شمانینیتون چیه

من خیلی بابایی بودم لوس و دردونه بابام بود وای لعنت به این دنیا لعنت به این زندگی که بدون بابام باید ادامه پیداکنم ای خدا بابام به چه آسونی پرکشیدورفت همه میگن خیلی خوش سعادت بوده ولی من میگن کاش مریض بود زمین گیر بود ولی بود خودم کنیزیشو میکرد به جون خودش که عزیزتر از اون کسی نیست برام با زبونم تروخشکش میکرد ولی صد حیف که رفت و تنهامون گذاشت ددلیم من بدون تو بلد نیستم زندگی کنم🖤🖤🖤😭😭😭😔😔😔😔😔😔😔😢😢😢😢😭😭😭
منم مثل شمام،گرسنگی کلافه م می‌کنه از طرفی هم نمیتونم درست چیزی بخورم،ولی همیشه دم دستم مغز،کشمش،موی ...

منم خرما و مغز و کشمش و جدیدا هم عناب تازه خوشم اومده میخورم

و بسکوییت یکم سیرم میکنه

دیگ دیوونه شدم همش گشنم

یکمم زیاد میخورم ترش میکنم

👪
2714
استرس خيلي بده شمانینیتون چیه

پسره 

والا این روزا از نظر فکریم درگیرم 

دیگ میگم نکنه استرسام بچه ضعیف کنه

دیگ نمیدونمم چی بخورم  هیچی سیرم نمیکنه خودمم لاغرم

👪
منم خرما و مغز و کشمش و جدیدا هم عناب تازه خوشم اومده میخورم و بسکوییت یکم سیرم میکنه دیگ دیوونه ش ...

درکت میکنم،باورت نمیشه یوقتا دلم میخواد گریه کنم از بس که دهنم میجنبه و مدام ضعف دارم،هفته ۱۲ هستم،شما چطور؟

درکت میکنم،باورت نمیشه یوقتا دلم میخواد گریه کنم از بس که دهنم میجنبه و مدام ضعف دارم،هفته ۱۲ هستم،ش ...

عزیزم بسلامتی هفته ۱۲ هنو کلی وقت داری نیازم نیس زیاد بخوری شاید بخاطر اسید معدته ک اذیتی زیاد بخوری وزنتم اذیتت میکنه ۳ ماه اخر 

من هفته ۳۱

👪

خوش بحالتون من تا نه ماه چیزی نمیتونم بخورم واقعی حس گرسنگی یادم رفته

خوش بحالتون من تا نه ماه چیزی نمیتونم بخورم واقعی حس گرسنگی یادم رفته

من گشنمه ولی چیزی نمیخورم نمیدونم چی بخورم میلم نمیره ب چیزی 

انگار برگشتم ب س ماه اول حالم بد میشه انگاری

👪
2706