2703
2553
عنوان

راهنمایی رنگ مبل،خانمای خوش سلیقه لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 30 پست
مبل صورتی پر رنگ ن باشه ها صورتی ملیح با بالشتک های طوسی😍😍

موافقم. با یا کوسن های کرمی

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره اینجوریم ناز میشه😍😍😍😍  بعد واسه قسمت پذیرایی چی؟ اونجا فرشم گردویی و کرم پرده شیری ساد ...

مبل سفید سلطنتی هیچ وقت قدیمی نمیشه کاور بگیر که راحت باشی

اگه باهام مخالفی ریپ‌ نزن من برا استارتر کامنت گذاشتم نه تو...
2456

آبی کمرنگ

کرمی کم‌رنگ

تیره به هیچ‌عنوان

بِخاتِرِ قَلَتهای املاییم صَرذَنِشَم نَکنید طُند که مینویثَم اینتوری میشه😉😂کاربرهای آقا اگه لحن صحبتم صمیمانه بود به خودتون نگیرید من جنسیت کاربرها یا اسماشونو نمیخونم و همه‌رو خانوم فرض میکنم❌❌❌

وقتی ست صورتی زدی ب نظرم دیگه رنگ های دیگه اضافه نکن همون طور ک کامنت قبلی گفتم مبل هم صورتی باشه و بالشتک های طوس ی کلا هر چی خواستی رنگ اضافه کنی  طوسی باشه چون خیلی مکمل صورتیه

2714

رنگ فیلی و طوسی کمرنگ به صورتی خیلی میاد

بِخاتِرِ قَلَتهای املاییم صَرذَنِشَم نَکنید طُند که مینویثَم اینتوری میشه😉😂کاربرهای آقا اگه لحن صحبتم صمیمانه بود به خودتون نگیرید من جنسیت کاربرها یا اسماشونو نمیخونم و همه‌رو خانوم فرض میکنم❌❌❌
2706