2297

واسه جلو تلوزیون ی دست نیم ست میخام بگیرم 

کاغذ دیواری سفید،فرش زمینه صورتی،پرده ها هم صورتی 

مبل چ رنگی باشه؟

شب شبِ شعر و شوره،شب شبِ ماه و نوره،با یار قرار گذاشتم دیر کرده راهش دوره(با ریتم بخون قشنگم)
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2306
یک عکس بذار بیینیم

با این گوشیه نمیدونم چرا نمیشه 

صفحه انتخاب عکس رو باز نمیکنه

شب شبِ شعر و شوره،شب شبِ ماه و نوره،با یار قرار گذاشتم دیر کرده راهش دوره(با ریتم بخون قشنگم)
2050
مبل کرم با تک نفره های صورتی

اره اینجوریم ناز میشه😍😍😍😍 

بعد واسه قسمت پذیرایی چی؟ اونجا فرشم گردویی و کرم پرده شیری ساده

مبل صورتی پر رنگ ن باشه ها صورتی ملیح با بالشتک های طوسی😍😍

موافقم. با یا کوسن های کرمی

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
اره اینجوریم ناز میشه😍😍😍😍  بعد واسه قسمت پذیرایی چی؟ اونجا فرشم گردویی و کرم پرده شیری ساد ...

مبل سفید سلطنتی هیچ وقت قدیمی نمیشه کاور بگیر که راحت باشی

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مبل سفید سلطنتی هیچ وقت قدیمی نمیشه کاور بگیر که راحت باشی

خودمم عاشق رنگای روشنم

2051