2726
عنوان

راس میگن اگه شوهرت حتی یه چک بهت بزنه میتونی شکایت کنی پدرشو دراری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 59 پست
ببخشببدا همین حرفهای مسخره اینهمه زنو مجبور کرده بمونه سرزندگی

منم منظورم همین بود،خود ما زن ها هستیم که مرد رو بد بار میاریم

آدمیزاد است وعشق و دل به هر کاری زدن�آدم است و سیب خوردن،آدم است و اشتباه�
چطوری پدرشو درمیارن چیکارش میکنن مگه

ببین اول که میری پزشک قاونی اون معاینه میکنه ببینه چقد دیه میخاد چطوره یکی با دیگه یکی با زندان و حالا چیزای دیگه بستگی داره چطور بزنه دیگه بعد هم بر اثاث نامه همون پزشکی قانونی شکایت میکنی دیگه باید متنی بنویسه دیگه دست روت بلند نمیکنه وگرنه مجازات میشه حالا من خیلی مختصر گفتم چیزای دیگه هم هست

پروفم دخترمه😍برا عاقبت بخیریش یه صلوات بفرستین💞💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه گفتن باید بری کلانتری نامه بده هرچندکه ازاون مردک طلاق گرفتم 

خوشحال شدم😍

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2728
بشنو باورنکن من شوهرم درحد مرگ کتکم زد رفتم کلانتری شاهدم بردم رییس کلانتری گفت عیب نداره شوهرت بوده ...

خب مقصر خودت بودی کوتاه اومدی اون گفت برو سر زندگیت خجالت بکش تو هم خجالت کشیدی رفتی سر زندگیت؟ خب نمی‌کردی می‌گفتی حرف اضافه نزنه و شکایت میکردی 

.
منم منظورم همین بود،خود ما زن ها هستیم که مرد رو بد بار میاریم

آره اگه با همون سیلی سرجاش بشونیمش نمیشه کتک

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
اونی که با یه چک میره شکایت کنه دیگه قصد موندن نداره،اوناییکه میخوان زندگی کنن مجبور به سکوتن،پا که ...

وااا این چه حرفیه طرف بیجا میکنه بخواد دس رو زنش بلند کنه حالا چون من میرم شکایت کنم ینی دیگه زندگی نمیخوام؟؟؟شاید میخوام اونو ادب کنم چه ربطی داره

آره اگه با همون سیلی سرجاش بشونیمش نمیشه کتک

البته مقصر اصلی مادرهامونن که بهشون سوختن وساختن یاد دادن اونا هم به ما نصیحت میکنن دختر یه سیلی زده اشتباه کرده تو ببخش زندگیتو خراب نکن فکر آبرو باش، همین  راهنمایی های اشتباه باعث شده مردها ببخشید هر غلطی خواستن بکنن،البته دور از جون همه مردان برخی مرد  نامرد

آدمیزاد است وعشق و دل به هر کاری زدن�آدم است و سیب خوردن،آدم است و اشتباه�
یه چک ک مشخص نمیکنه ک بری پزشک قانونی باید جای زخمی چیزی باشه یا ازش مدرک داشته باشی اینجوری میتونی ...

آخه همون یه چک می‌تونه پرده گوش رو پاره کنه یا دندون رو بشکنه 

وای این تاپیکو دیدم یاد یه کاربر سمی افتادم که دیروز اصررررررررار داشت همه مردا کتک میزنن وگرنه نمیتونن خودشونو خالی کنن 

بعد ازش پرسیدم فهمیدم این کلا توی خاندانشون حتی یه مرد سالم هم وجود نداره همه از دم روانی و کتک زن 

این هم امر بهش مشتبه شده بود که همه مردای ایران همینن 

خیلی ناراحت شدم براش که حتی شانس دیدن یه مرد سالم رو نداشته که ذهنیتش از این مسأله خارج بشه چون هر چقدر بهش میگفتم باز حرف خودشو میزد فکر میکرد مردا کلا اون قسمت مغز که برای کنترل خشم به کار میاد رو ندارن و حتما باید یا خودشون یا زنشون رو کتک بزنن تا آروم بشن 🤕

.
2706