2726
عنوان

راس میگن اگه شوهرت حتی یه چک بهت بزنه میتونی شکایت کنی پدرشو دراری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 59 پست
اخه میگن الکیه همش

عزیزم سیلی. چرته 

اونی که کبود می‌کنه ک می‌تونه کاری واسه خودش بکنه

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته که همسر بهیچ عنوان حق زدن و حتی فحاشی نداره.....چه زن و چه مرد.......خانومایی که اقدام نمیکنن یا از سر نااگاهیه......یا بنظرشون حق داشته طرفشون..... یا حـصله پیگیری نداشتن......شایدم حرمت روزای خوب رو نگه داشتن و نخواستن روشون تو روی هم باز بشه......

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
2728

اونی که با یه چک میره شکایت کنه دیگه قصد موندن نداره،اوناییکه میخوان زندگی کنن مجبور به سکوتن،پا که به دادگاه برسه کار که به شکایت برسه دیگه حرمتها شکسته میشه دیگه ارزشها از بین میره ،زن های مظلوم به همین خاطر سکوت میکنن ومردا به این دلیل جسورتر ووقیح تر میشن

از ماست که بر ماست

آدمیزاد است وعشق و دل به هر کاری زدن�آدم است و سیب خوردن،آدم است و اشتباه�

باید بتونی ثابت کنی  و شاهد داشته باشی وکیل بهتر  راهنمایی می‌کنه 

چون می‌تونه بگه خودش زده خودشو ، یا خودزنی کرده

یکی بود شوهره زده بود زنشو ولی توی شکایت زنش نتونست ثابت کنه شوهره هم گفته بوده زنه خودش خود زنی کرده 

زنه هم دمش گرم سه چهار نفرو صدا کرد پول بهشون داد بردنش یه جای خلوت زدن دست و پای مرده رو شکوندن زنه همون جمله ای که شوهرش توی دادگاه گفته بود رو گفت گفت اومده از قصد دست و پاشو شکونده که بتونه از من شکایت کنه اخاذی کنه مهریه نده 😁 

خلاصه باید بتونی ثابت کنی

.
اونی که با یه چک میره شکایت کنه دیگه قصد موندن نداره،اوناییکه میخوان زندگی کنن مجبور به سکوتن،پا که ...

ببخشببدا همین حرفهای مسخره اینهمه زنو مجبور کرده بمونه سرزندگی

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
بشنو باورنکن من شوهرم درحد مرگ کتکم زد رفتم کلانتری شاهدم بردم رییس کلانتری گفت عیب نداره شوهرت بوده ...

خب باید میرفتی پزشکی قانونی.....کلانتری اینا معمولا سعی میکنن صلح و سازش بدن و الکی پرونده های دادگاها رو سنگین و زیاد نکنن

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
2706