2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

3 ساعت و نیم اومد 3 ساعت و نیم برگشت 

فقط برای اینکه نیم ساعت بعد مدرسه منو ببینه 

با اینکه خسته بود و به دلایلی پیاده روی هم نمیتونه کنه زیاد ولی کلی مسیر پیاده اومده بود که برام اون لواشکی که دوست دارم رو بخره 

کلی ام جلو مدرسه منتظر موند که تعطیل بشم 

اخ اصن قلبمه همه کاراش قشنگه 

تو اگر مرا اهلی کنی هردو به هم نیازمند خواهیم شد. تو برای من در عالم همتا نخواهی داشت و من برای تو در دنیا یگانه خواهم بود.
2738
ای جااانم خیلی حس قشنگیه

خیلییی 

دعا کن برامون مامانم راضی بشه 

به خاطر بیماریش مامانم مخالفه 

تو اگر مرا اهلی کنی هردو به هم نیازمند خواهیم شد. تو برای من در عالم همتا نخواهی داشت و من برای تو در دنیا یگانه خواهم بود.
عشقتون پایدار  ایشاالله به هم برسین

ممنونم 

دعا کن برامون 

هر کار قشنگی هم خواسته انجام بده برام یکی پیدا شده ریده توش بعد رسیده به من .روزایی از عمرم تلف شد که میتونست بهترین روزهای عمرم باشه.اونم دوست نداشت اینجور باشه ولی شرایط ایجاد میکرد که همیشه سر دیگران تا کمر  تو کارا شوهرم و زندگی من باشه و متاسفانه اینقد خودشون عقده داشتن تو زندگیشون که همشو سر زندگی من خالی کردن افسردگی گرفتم

از خدا میخام به همه کسایی که امضامو میبینن سلامتی بده .منو بچه هام رو هم عاقبت بخیر کنه.دعا کنید انشاا... سال۱۴۰۱ استخدام شم .حال دلم رو به بودن دیگران گره نمیزنم .من با هیچ کس بحث نمیکنم چون آرامش خودم برام ارزشمندتره .تو زندگیمتجربیات تلخ زیاد داشتم اما هیچ تلخی ماندگار  نیست.معرفت در گرانیست به هر کس ندهندش .اونی که بیشتر بدمو میگه از همه بیشتر قبول داره که من ازش موفق ترم
2706