2737
2734

👇

اینکه،میایی توهین میکنی هیچی بهت نمیگم حتی ریپ هم نمیزنم دلیلش این نیست که جواب ندارم فقط نمیخوام با احمقی مثل تو بحث کنم😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
بر پهناےِ فوران خیال، رویایے میبینم کہ تماما متعلق بہ من است ˘˘🌱

میگه که بر پهنای خیال های فراوان یک رویا میبینم که مال من است شاید منظور اینه که بین کلی رویا یک رویا میبینم که عشق من است

بر پهناےِ فوران خیال، رویایے میبینم کہ تماما متعلق بہ من است ˘˘🌱

دارم فکرمیکنم تا چطور معناش کنم چون واضحه اما داره به " رویا پردازیه آدمها برای دستیابی به خواسته هاشون " اشاره میکنه

میگه که بر پهنای خیال های فراوان یک رویا میبینم که مال من است شاید منظور اینه که بین کلی رویا یک روی ...

مرسی عزیزم

اینکه،میایی توهین میکنی هیچی بهت نمیگم حتی ریپ هم نمیزنم دلیلش این نیست که جواب ندارم فقط نمیخوام با احمقی مثل تو بحث کنم😉
دارم فکرمیکنم تا چطور معناش کنم چون واضحه اما داره به " رویا پردازیه آدمها برای دستیابی به خواسته ها ...

و یا اینکه بین تعداد کثیری رویا و خیال ، یدونه رویاست که فقط مال اونه نه هیچ شخص دیگه ای

2706