2703
2553
حتما باید جنس مخالف باشه تا غمهاتو بگی؟؟ خواهر قشنگم جنس مخالف نمیاد گوش ب غمهات بده اینو از ذهنت ...

حیلی خسته ام بخدا.منودختردوساله امومیزاره میره.غقط۹۰۰هزاربرام گذاشته 

خانم خوب خودت هم می دونی کار درستی نیست چون فطرت پاکی داری و میلی به گناه نداری وگرنه اینجا مطرح نمیکردی و این کار میکردی پس ! شیطان لعنت کن و دست از لجبازی که به نابود کردند خودت منجر میشه دست بردار ... به قول بچه های سایت بشین با همسرت حرف بزن فاصله ت باهاش کم رفیق ش باش که اونم لذت سفر کنار تو رو انتخاب کنه 

هرکه با مرغ هوا دوست شود ،خوابش آرام ترین خواب جهان خواهد بود...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
خانم خوب خودت هم می دونی کار درستی نیست چون فطرت پاکی داری و میلی به گناه نداری وگرنه اینجا مطرح نمی ...

اون براپولش منونمیبره میگه گرونه.خودت شاغل نیستی که.پول میداشتی ببرم.من خودم کارمیکنم خودم پول درمیارم.انصافه

واگذارش کردم ولی هیچیش نمیشه.به من اجازه هیچ کاری نمیده.باشگاه.بادوستام هیچی

پس جداشو چون  این یارو  به درد  نمیخوره توام حوصله و سیاست برخورد باهاشو نداری  یهو یه کاری دست خودت میدی مایه پشیمونی میشه 

2714

اگه آدم درستیه باهاش حرف بزن اگرم میبینه که تو وبچه ات براش مهم نیستی تو هم نسبت بهش بی حس شو هروقت رفت مسافرت توهم ازش پول بگیر برو تورایرانگردی اسم بنویس بهش بگو اگه منو باخودت نمیبری منم حق دارم سفربرم...باکسی دوست نشوچون ازت سو استفاده میکنن وبیشتر غصه دارت میکنن

یه جمله واسه خود چند سال بعدت:"دارم سخت تلاش میکنم تا تو خوشحال باشی….”💎
2706