2726

به نظرت دوست بشی همه چی حل میشه؟

اگه شوهرت یک درصد بفهمه تو دادگاه همه چی علیه تو میشه

یا درستش کن یا تمومش کن بعد برو دنبال چیزی که تو ذهنت میگذره

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ن میخام تنهاییاموپرکنه.آخه خیلی بهم تنهایی داده

تنهاییت اینجوری پر نمیشه مردی که به زن متاهل نزدیک شه فقط برا سو استفاده خودتم میدون بعدش بهت چی میگن دیگه پس یه فکر درست درمون بکن

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

مطمعن باش حستون دو طرفه است باید انقدر رفیق باشی باهاش ک به جای دوستاش تو رو ببره‌..

بعدشم بره بزار خوش باشه تو هم اینجا کارایی ک دوست داری و انجام بده چرا بری با کس دیگه دوست شی ارزش خودتو و خانواده اتو میاری پایین ب شوهرت چیزی نمیشه.. وکسی هم ک با زن متاهل دوست شه برای دبی رفتن دوست نمیشه باید ببخشید اما برای چیز دیگه ایی دوست میشه

به نظرت دوست بشی همه چی حل میشه؟ اگه شوهرت یک درصد بفهمه تو دادگاه همه چی علیه تو میشه یا درستش کن ...

خسته شدم.دوسدارم برام مهم نباشه.دوسدارم یکی باشه باهاش حرف بزنم ولی نیس.شوهرم هیچوقت نیس

مطمعن باش حستون دو طرفه است باید انقدر رفیق باشی باهاش ک به جای دوستاش تو رو ببره‌.. بعدشم بره بزار ...

من نمیخام ببرتم جایی.فقط یمی باشه باهاش بحرفم.ازغمهام بگم

من نمیخام ببرتم جایی.فقط یمی باشه باهاش بحرفم.ازغمهام بگم

حتما باید جنس مخالف باشه تا غمهاتو بگی؟؟

خواهر قشنگم جنس مخالف نمیاد گوش ب غمهات بده

اینو از ذهنت بیرون کن

زن باید قوی باشه خودت باش انقدر برلی خودت ارزش فاعل شو و برای خودت احترام بزار مطمعن باش نتیجه اشو میبینی

2706