2204

مطمعن باش حستون دو طرفه است باید انقدر رفیق باشی باهاش ک به جای دوستاش تو رو ببره‌..

بعدشم بره بزار خوش باشه تو هم اینجا کارایی ک دوست داری و انجام بده چرا بری با کس دیگه دوست شی ارزش خودتو و خانواده اتو میاری پایین ب شوهرت چیزی نمیشه.. وکسی هم ک با زن متاهل دوست شه برای دبی رفتن دوست نمیشه باید ببخشید اما برای چیز دیگه ایی دوست میشه

به نظرت دوست بشی همه چی حل میشه؟ اگه شوهرت یک درصد بفهمه تو دادگاه همه چی علیه تو میشه یا درستش کن ...

خسته شدم.دوسدارم برام مهم نباشه.دوسدارم یکی باشه باهاش حرف بزنم ولی نیس.شوهرم هیچوقت نیس

بچه ها یه چیز باحال پیدا کردم

یه سایتی که ازش میتونید برای بچه ها لباس و حوله و عروسک با اسم خود کودک بگیرید! اسمی که میگید رو روی اجناس گلدوزی میکنن. من امتحان کردم و عالی بود

حتماً سر بزنید  

مطمعن باش حستون دو طرفه است باید انقدر رفیق باشی باهاش ک به جای دوستاش تو رو ببره‌.. بعدشم بره بزار ...

من نمیخام ببرتم جایی.فقط یمی باشه باهاش بحرفم.ازغمهام بگم

من نمیخام ببرتم جایی.فقط یمی باشه باهاش بحرفم.ازغمهام بگم

حتما باید جنس مخالف باشه تا غمهاتو بگی؟؟

خواهر قشنگم جنس مخالف نمیاد گوش ب غمهات بده

اینو از ذهنت بیرون کن

زن باید قوی باشه خودت باش انقدر برلی خودت ارزش فاعل شو و برای خودت احترام بزار مطمعن باش نتیجه اشو میبینی

2050
حتما باید جنس مخالف باشه تا غمهاتو بگی؟؟ خواهر قشنگم جنس مخالف نمیاد گوش ب غمهات بده اینو از ذهنت ...

حیلی خسته ام بخدا.منودختردوساله امومیزاره میره.غقط۹۰۰هزاربرام گذاشته 

خانم خوب خودت هم می دونی کار درستی نیست چون فطرت پاکی داری و میلی به گناه نداری وگرنه اینجا مطرح نمیکردی و این کار میکردی پس ! شیطان لعنت کن و دست از لجبازی که به نابود کردند خودت منجر میشه دست بردار ... به قول بچه های سایت بشین با همسرت حرف بزن فاصله ت باهاش کم رفیق ش باش که اونم لذت سفر کنار تو رو انتخاب کنه 

هرکه با مرغ هوا دوست شود ،خوابش آرام ترین خواب جهان خواهد بود...!
خانم خوب خودت هم می دونی کار درستی نیست چون فطرت پاکی داری و میلی به گناه نداری وگرنه اینجا مطرح نمی ...

اون براپولش منونمیبره میگه گرونه.خودت شاغل نیستی که.پول میداشتی ببرم.من خودم کارمیکنم خودم پول درمیارم.انصافه

واگذارش کردم ولی هیچیش نمیشه.به من اجازه هیچ کاری نمیده.باشگاه.بادوستام هیچی

پس جداشو چون  این یارو  به درد  نمیخوره توام حوصله و سیاست برخورد باهاشو نداری  یهو یه کاری دست خودت میدی مایه پشیمونی میشه 

اگر کار میکنین تا خانوادتون راحت تر زندگی کنن اگر   بیشتر حوصله میکنین تا مادر بهتری باشین اگر شب بیدار میمونین درس میخونین تا مستقل بشین اگر کتاب میخونین تا مسائل رو بهتر درک کنین  اگر برای سبز شدن چراغ عابر پیاده صبر میکنین اگر فحاشی نمیکنین و مزاحم همسایه هاتون نمیشین و روی محل عبور عابر پارک نمیکنین اگر توزندگی کسی دخالت نمیکنین  و کسی در ازای اینا ازتون تشکر نکرده من تمام قد ازتون تشکر میکنم که دنیا رو تبدیل به جای بهتری کردین 
2292