2737
2734
عنوان

کیا خونه تکونی دارن میکنن

344 بازدید | 36 پست

۲ روزه شروع کردم

یه نی نی ۳ ماهه هم دارم  شدیدا بغلیه  

۱۳۰ متر خونس با دوتا اتاق خواب 

و یه اشپزخونه ترکیدهههههه

یه بالکن که مادرم تو زایمانم اومده بود کمک کنه هرچی دستش اومده چپونده اونجا 

انباری تو پارکینگ که رسما به فنارفته 

به نظرتون تا ۱۰ اسفند تموم میشه؟؟؟

چون فامیلای همسرم رسم دارن برا بچه چشم روشنی بیارن همشون تو یه روز مشخص میان منم مفصل باید پذیرایی کنم 

مادرشوعرم هی میگه دیره دیر شده بگیم بیان 

منم‌گفتم بذار یا دمه عید یا بعد عید ....

حالا انقدم مهم نیستا همشون یه ۳۰ تومنی میذارن تو پاکت میان برا فضولی و سرککشی و .....

ولی رسمه باید بگم بیان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بعد واکسن دخترم میخوام شروع کنم  الان استرس واکسنشو دارم

دخترم،،به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی‌های دنیا خواهم جنگید؛به من تکیه کنکه تکیه‌گاهت عاشقانه دوستت دارد
2731

من از امروز شرو کروم قالیامو دادم قالیشویی....باید اشپزخونه رو تمیز‌کنم کف خونه ...گردگیری ....من یجوری انجام میدم ک اصلا نترکه ....گوشه ب گوشه و نامحسوس میرم جلو

ما بَد نبودیم....بَلَد بودیم دنیا ما رو نمیخورد...
منننن    من بچه ام ندارم ولیشروع کردم روزی یه جا رو تمیزمیکنم    چون عادت ندارمی ...

منم هرسال همینکارو میکردم 

اسفند راحححت و بیخیال فقط میرفتم تفریح و خرید و پاساژگزدی

2738

من کارامو کردم یکم کارای کلی مونده که باید همسر یاری کنه تا زایمانم تموم بشه

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳
من از امروز شرو کروم قالیامو دادم قالیشویی....باید اشپزخونه رو تمیز‌کنم کف خونه ...گردگیری ....من یج ...

من مبل و قالی رو اخر اخر نیدم 

از الان کثیف میشه که 

مگه جم کنی بذاری یه گوشه تا دمه عید پهن کنی 

2706