2726
عنوان

نظرتون در مورد ازدواج سنتی که اول مادر و خواهر پسره میان بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 30 پست
اول مخالف بودم ولی پارسال خالم اینطور ازدواج کرد و چقدر پسره پسر خوبی بود  اینطورم نبود که مام ...

خداروشکر ولی خب همه که مثل شوهر خاله شما نیستن 

همانا که خودمان باعث رنج یا خوشبختی هستیم❣️

ی بار یکی اینجوری اومد خاستگاریم و ظاهرا خواهر و مادرش نپسندیدن.البته منم ازشون خوشم نیومد اگر میگفتن قراره با پسرشون بیان هم من نمیذاشتم. به نظرم خیلی زشته اینجوری حس بدی داره برا دختر و خانوادش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بجه ها سوال منم هست میخواستم دربارش تاپیک بزارم

من شاغل و مستقلم ولی مامانم همچنان معتقده که خاستگاری سنتی ایرادی نداره....خودمم موضع ندارم راجعبش ولی از خاستگاری سنتی به شدت بدم میاد....

چه اشکالی داره، اتفاقا اینجوری بهتره، چون چه دختر پسر از قبل همو‌دیده باشن چه ندیده باشن، آخرش باید مادر خواهرش بیان مهر تایید بزنن تا پسرشون بتونه ازدواج کنه ، وگرنه نمیزارن.

پس بهتر که همون اول خودشون بیان.

اینجا ایرانست😅

من و خدا💫
2728
ی بار یکی اینجوری اومد خاستگاریم و ظاهرا خواهر و مادرش نپسندیدن.البته منم ازشون خوشم نیومد اگر میگفت ...

برای منم پیش اومد کلا اعصابم به هم ریخت آخه یعنی چی دو طرف همو نمیشناسن یهو بگی مثلا با فلان یبرو بیرون باها شحرف بزن....  

البته کلا فک کنم ازدواچ سنتی خیلی خیلی کم شده.....نه؟؟

من همین مدلی ازدواج کردم🤕 اولش خواهر و مادرش اومدن😒

بعدش چند جلسه که باهم حرف زدیم هر دفعه یکی میومد با مادرشون خونمون یبار به خواهرش یبار جاریم یبار دومادشون😑😑😑😑😑😑😑😑

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
برای منم پیش اومد کلا اعصابم به هم ریخت آخه یعنی چی دو طرف همو نمیشناسن یهو بگی مثلا با فلان یبرو بی ...

نمیدونم.قضیه من که برا ۱۰ سال پیش بود. الان فکر کنم کلا خاستگار کم شده. خواهرم که ی دونه هم نداره با این موقعیتش واقعا خوبه

اول مخالف بودم ولی پارسال خالم اینطور ازدواج کرد و چقدر پسره پسر خوبی بود  اینطورم نبود که مام ...

ینی با سلیقه مادرش زن گرفته ؟

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
ینی با سلیقه مادرش زن گرفته ؟

اول مادرش اکی داد بعد خودش و خالم رفتن بیرون حرف زدن دامادم پسندید بعدشم خالم اکی داد

بِخاتِرِ قَلَتهای املاییم صَرذَنِشَم نَکنید طُند که مینویثَم اینتوری میشه😉😂کاربرهای آقا اگه لحن صحبتم صمیمانه بود به خودتون نگیرید من جنسیت کاربرها یا اسماشونو نمیخونم و همه‌رو خانوم فرض میکنم❌❌❌
2706