2297
2298

این مدل ازدواج می پسندین یا نه ؟ 

اصلا حاضرید جلو خواهر و مادر پسری برید که کاملا سنتی اومده خونتون ؟ 

حستون به این مدل آشنایی ها و ازدواج ها چیه ؟

امان از روزی که گدا معتبر شود   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2050

اول مخالف بودم ولی پارسال خالم اینطور ازدواج کرد و چقدر پسره پسر خوبی بود 

اینطورم نبود که مامانی باشه یا عرضه زن گرفتن نداشته باشه فقط میگفت مادرم بهترین سلیقه‌رو داره و بهش اعتماد دارم و اینکه پسره انقدر نجیب و آقا بود که اهل دوستی‌های قبل ازدواج نبود

بِخاتِرِ قَلَتهای املاییم صَرذَنِشَم نَکنید طُند که مینویثَم اینتوری میشه😉😂کاربرهای آقا اگه لحن صحبتم صمیمانه بود به خودتون نگیرید من جنسیت کاربرها یا اسماشونو نمیخونم و همه‌رو خانوم فرض میکنم❌❌❌

نه خوب نیست این دوران دیگه قدیمی شده و خز 

الان دنیا عوض شده من نمیپسندم الان همه با پسره چند سال دوستن بعد ازدواج میکنن اگه خوب بودن اگه هم نه که کلا ول میکنن همو و کات 

البته دوران نامزدی  هم لازمه که قبل از عقده و فقط جهت آشنایی که حتی وارد شناسنامه نشه که اگه مشکل داشتن جدا بشن بدون اینکه مهر طلاق بخوره و این خیلی خیلی بهتره

روزی که قلب ❤ بفهمد مغز🧠 به خاطرش چه افکاری را  تحمل کرده به احترامش می ایستد 😊🖤
اول مخالف بودم ولی پارسال خالم اینطور ازدواج کرد و چقدر پسره پسر خوبی بود  اینطورم نبود که مام ...

خداروشکر ولی خب همه که مثل شوهر خاله شما نیستن 

روزی که قلب ❤ بفهمد مغز🧠 به خاطرش چه افکاری را  تحمل کرده به احترامش می ایستد 😊🖤

ی بار یکی اینجوری اومد خاستگاریم و ظاهرا خواهر و مادرش نپسندیدن.البته منم ازشون خوشم نیومد اگر میگفتن قراره با پسرشون بیان هم من نمیذاشتم. به نظرم خیلی زشته اینجوری حس بدی داره برا دختر و خانوادش

بجه ها سوال منم هست میخواستم دربارش تاپیک بزارم

من شاغل و مستقلم ولی مامانم همچنان معتقده که خاستگاری سنتی ایرادی نداره....خودمم موضع ندارم راجعبش ولی از خاستگاری سنتی به شدت بدم میاد....

چه اشکالی داره، اتفاقا اینجوری بهتره، چون چه دختر پسر از قبل همو‌دیده باشن چه ندیده باشن، آخرش باید مادر خواهرش بیان مهر تایید بزنن تا پسرشون بتونه ازدواج کنه ، وگرنه نمیزارن.

پس بهتر که همون اول خودشون بیان.

اینجا ایرانست😅

من و خدا💫

ازدواجم سنتی بود اصلا نمیپسندم دوره عوض شده 

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💞اگه امضاموخوندی لطفابرای حاجت دلم وخونه دارشدنم یه صلوات مهمونم کن وازته ته دلت برام دعا کن 💞
2051