2726
عنوان

با این شوهر چیکار میشه کرد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 26 پست
این که نمیگه رفته اونجا برای اینه که اگر راستشو بگه باهاش دعوا میکنی 

عاخع چند سری شده رفته خونه مامانش یا اعصاب داغون برگشته باهام دعوا کرده منم بهش گفتم هر وقت میری اون جا اعصابت خراب میشه با من دعوا می‌کنی 

دیگه از اون موقع بهم نمیگه در حالی که من از تغییر رفتارش راحت میفهمم که خونه مادرش بوده 

عزیزم وقتی حقیقت و میدونی چرا باز ازش سوال میپرسی ک دروغ بشنوی... وقتایی ک بهت دروغ میگه اصلا نگاش ...

دقیقا چون وقتی اصرار می‌کنم حقیقت رو بگه بازم دروغ میگه و این بیشتر ناراحتم می‌کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفتم به خدا خیلی هم گفتم ولی همیشه خدا انکار میکنه

وقتی حرفی بهت میزنه جدی نگیرش. بذار بفهمه چون بیشتر حرفاش دروغه تو دیگه حرفشو باور نمیکنی حتی وقتی داره راست میگه. یا اگه مثلا میگه من فلان جا هستم ولی مطمئنی که خونه مامانشه زنگ بزن به مامانش احوالپرسی کن بگو شوهرم گوشیش فکر کنم سایلنته کارش دارم یه لحظه میگین صحبت کنه؟  چند بار باید یه جوری مچشو بگیری که دیگه نتونه انکار کنه. در ضمن شما خودت می‌تونی تنهایی بری با یه مشاور حرفه ای صحبت کنی تا بهت راه حل بده که جلوی دروغاشو بگیری. دروغ خیلی بده شروع همه‌ی مشکلات و بدبختیاست. 

عاخع چند سری شده رفته خونه مامانش یا اعصاب داغون برگشته باهام دعوا کرده منم بهش گفتم هر وقت میری اون ...

وقتی میفهمی سریع به روش نیار مادرشوهرت از اون سیاست مدارهاست مشخصه باید خیلی زرنگ باشی

2728
عزیزم وقتی حقیقت و میدونی چرا باز ازش سوال میپرسی ک دروغ بشنوی... وقتایی ک بهت دروغ میگه اصلا نگاش ...

حرفت درسته ولی اینجوری کنمیشه ادم بایکی زندگی کنه ک همه چیو لزش پنهان کنه

بعدش سوال بپرسه دروغ و جفنگیات تحویل بده🤦🏻‍♀️

ببین اسی ما زنا خیلی زود پیرمیشیم دیگه حالا حساب کن بااین وضعیت فکر کردن و.... چه اتفاقی برات میفته

برای اینکا کمتر درگیرش بشی دنبال راه حل باش 

بامشاور صحبت کن خودتوو نجات بده  از اینهمه فکر و مشغله ای ک برات درست کردن بیخیال شوهرت

فقط خودتو بچسب 

حرفت درسته ولی اینجوری کنمیشه ادم بایکی زندگی کنه ک همه چیو لزش پنهان کنه بعدش سوال بپرسه دروغ و جف ...

بله عزیزم ولی شوهر ایشون فقط داره از خانومش پنهان میکنه از مادرش اینا پنهون نمیکنه 

این نشون میده خیلی بی اعتماده ب خانومش با این کاری ک من گفتم باعث میشه شوهرش بفهمه دروغ میگه خانومش میفهمه اول اعتماد میکنه بعد کم کم میبینه حرفاش بی ارزش سعی میکنه راست بگه ک همیشه خانومش باعشق به حرفاش گوش بده 

۶ ماه

شوهرمنم همین بود

تکون میخوردم خبرش خونه مادرش بود

بعد کم کم از سرش افتاد

پفک نمکی و بیسکوییت ماسالای سابق هستممم و به دلیل فراموشی رمز،بیسکوییت ماسالا به افق پیوست😭 برای سلامتی پسرم ی صلوات می‌فرستی😘

یعنی چی ؟ آخه وقتی میدونین کسی دروغ میگه مگه میشه بیخیال شد ؟ یعنی برا شما مهم نیست واقعیت رو بدونین ؟ منکه بفهمم کسی بهم دروغ گفته و انکار کنه حس میکنم خر فرضم کرده نمیتونم تحمل کنم 

یعنی چی ؟ آخه وقتی میدونین کسی دروغ میگه مگه میشه بیخیال شد ؟ یعنی برا شما مهم نیست واقعیت رو بدونین ...

دلم میخاد وقتی بهم دروغ میگه تف کنم تو صورتش 

من تو مراسم خواستگاری هم گفته بودم از دروغ و خیانت متنفرم و خط قرمزمه

یعنی چی ؟ آخه وقتی میدونین کسی دروغ میگه مگه میشه بیخیال شد ؟ یعنی برا شما مهم نیست واقعیت رو بدونین ...

نه واقعا برام مهم نیست چون اگه برای کسی ارزش داشته باشم بهم دروغ نمیگه ک از این ور اون ور راستشو بفهمم

نه واقعا برام مهم نیست چون اگه برای کسی ارزش داشته باشم بهم دروغ نمیگه ک از این ور اون ور راستشو بفه ...

بله درسته اما وقتی با کسی زندگی میکنیم اساسش صداقت هست به کسی که دروغ میگه نمیشه اعتماد کرد