2726
عنوان

با این شوهر چیکار میشه کرد ؟

434 بازدید | 26 پست

با شوهری که همه چیزو ازت پنهون می‌کنه ولی به مامانش همه چیز میگه باید چیکار کرد ؟ 

خسته شدم به خدا تا حالا کلی دروغ بهم گفته در حالی که من حقیقت رو میدونستم وقتی بهش میگم چرا دروغ میگی انکار میکنه و در آخر من تقصیر کار میشم و یه دعوای بزرگ تو خونه میوفته 

احساس میکنم که مادرش بهش میگه هر چیزی رو به زنت نگو و ازش پنهون کن زندگی رو زهر کرده واسم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نی‌نی سایت از خانواده‌ی شوهر برای من یه دیو ساخته که واقعا از ازدواج منو ترسونده. خوب از اون مادر شوهر فاصله بگیر. مهم تر از اون بشین با شوهرت خیلی جدی حرف بزن بگو من از دروغ متنفرم حتی سر کوچیکترین چیزی نباید بهتون دروغ بگه. 

متال بزن متلا چیرو قائم میکنه

مثلا ممکنه شغلشو عوض کنه ولی ازم پنهون کرده منم توی گوشی دیدم که به مامانش گفته 

یا مثلاً هر وقت می‌ره خونه مامانش به من نمیگه اون جام و بهونه های الکی میاره

ببین عزیزم بگرد تو خونه ببین پهن ترین وسیله ای ک تو خونه داری چیه ؟همونو واسش شیاف کن بعد ساعت ۹ شب ببر بزارش دم در  تامام😠

خدایا عاشقتم ...میدونم ک میدونی😍خدایا خودت مراقب همسرم پسرم و توراهیم ک ی دخمل نازه باش😘

عزیزم وقتی حقیقت و میدونی چرا باز ازش سوال میپرسی ک دروغ بشنوی...

وقتایی ک بهت دروغ میگه اصلا نگاش نکن و به حرفاش اهمیت نده اصلا خودتو بزن ب نشنیدن اما وقتایی ک واقعیت و میگه خوب گوش کن ب حرفاش و لبخند بزن...

یادمون باش  برای نشنیدن دروغ اصرار ب حقیقت نکنیم..

2706