2204

خودم که جام🤣🤣این ریکای جام هست اولین کلمه اونو خوندم یادم نمیرع🤣

بهترینم عاشقانه دوستت دارم...❤️منتظرم...منتظر به هم رسیدمان❤️انشالله❤️خدایا دعایم را مستجاب کن❤️الهی امین❤️

بچه ها یه چیز باحال پیدا کردم

یه سایتی که ازش میتونید برای بچه ها لباس و حوله و عروسک با اسم خود کودک بگیرید! اسمی که میگید رو روی اجناس گلدوزی میکنن. من امتحان کردم و عالی بود

حتماً سر بزنید  

ن 

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 

اسم خودم

میخواره با لحن غم زده ای جواب داد:_ می میزنم. شازده کوچولو پرسید:_می میزنی که چی ؟.می خواره جواب داد:_ که فراموش کنم. شازده کوچولو که حالا دلش برای او می‌سوخت پرسید:_ که چی را فراموش کنی ؟.می خواره همانطور که سرش را می انداخت پایین گفت:_سرشکستگی ام را. شازده کوچولو که دلش میخواست دردی از او دوا کند پرسید:_ سرشکستگی از چی؟. می خواره جواب داد:_ سرشکستگی می خواره بودنم را.        این بریده از کتاب شازده کوچولو حکایت خیلی از ماهاست .      معمولا یه گوشه تاپیک نشستم نظرات همه رو میخونم به همین دلیل اغلبتون رو میشناسم 🤗💞     من به زودی به هدفم میرسم . این نیز بگذرد 💛🕊️

من یادم نیس قبل ک برم مدرسه مامانم بهم خوندن یاد داده بود

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️

نادان

یه کتاب داستان داشتم یکی از داستان های مولوی رو ساده نویسی کرده بود واسه بچه ها.اسم کتابه بود خرگوش باهوش و شیر نادان.اولین بار این عنوان رو تونستم خودم بخونم

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست.چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈 جان من است او⁦؛ خداوندگار عشق و عرفان، ⁩مولانای جان⁦♥️⁩مردی که بی‌بال پرواز کرد🦋 دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست حرف بزن و درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩نه‌به کیوت!⁦🚫    🌻💛✨به امید روزی که بهتون بگم:خیلی سخت بود ولی تونستم
2050

یادم نی....

ولی همون اول که حروف الفبارو یاد گرفتم بعدش روون مجله و روزنامه میخوندم...بابام جلوی همه کلی پز میداد🤣🤣🤣🤣

فقط 38 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕برای سلامتی گل دختری یه لبخند بزنید لطفا🥰😍شکوفه گیلاس من🌸🍒دخمل نازم اومده تا همدم مامانش باشه🥰🌈🌙به یار ماه بدادی روی ماهرو را 🌙💗 به ماهم هدیه ای از ماورا دادی🥰🌈🌙
نادان یه کتاب داستان داشتم یکی از داستان های مولوی رو ساده نویسی کرده بود واسه بچه ها.اسم کتابه ...

ادبیات خوندی عزیزم؟

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
ادبیات خوندی عزیزم؟

بله

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست.چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈 جان من است او⁦؛ خداوندگار عشق و عرفان، ⁩مولانای جان⁦♥️⁩مردی که بی‌بال پرواز کرد🦋 دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست حرف بزن و درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩نه‌به کیوت!⁦🚫    🌻💛✨به امید روزی که بهتون بگم:خیلی سخت بود ولی تونستم

اووووههههه حدود 10سااااال پیش 

من نمیدونم  دیروز چی گفتم اونو بدونم😐

سحر یک☝🏻سحر دو✌🏻سحر سه🤟🏻سحر دنده ب دنده🚗سحر عسل و قنده🍭🍬🍯سحر چرا نمیخنده؟:/😼سحر آه🤧 سحر ماه🌙🌝سحر مثل قناری🐥🐤🤪سحر ماشین فراری🚘سحر آه😚سحر ماه🌛💋سحر چرا سر جنگه؟⚔️😤سحر بشقاب پرنده🍽🦚🕊سحر آه🐾سحر ماه🔥😛سحر ماه و قشنگه🌙😻سحر مست و ملنگه🍷🥂🍺زِراشم چ قشنگه🥰🦚😅          مشکلات من مثل دستمال کاغذیه یکی رو میکشم یکی دیگه میاد بیرون 😬💔

پیش‌دبستانی رفته بودم سوریه

روی تاکسی نوشته بود دمشق

من خوندم دُمشَق اولین‌باری بود که خوندم

و هنوز مامان و خواهرم یاد میکنن و میخندن😂

مخالف دواتیشه در ازدواج سن پایین هستم و  تلاشم رو هم میکنم که اقناع کنم و اگر دیدم درکی نداره دیگه هیچ تلاشی نمیکنم☺حافظه بسیار‌قوی دارم پس نخوایی حرف‌هایی که قبلا زدید رو انکار کنید یا با به رخ کشیدن تحصیلات وغیر من رو تسلیم کنید ☺۵سال دیگه ی مترجم حاذق هستم که قراره در سفارت‌خانه‌های عربی کار کنم،بزرگ‌ترین ارزوی من هست😍😍❤

مدیریت فروش لوازم خانگی آنلاین خانم رشیدی😍  شما می توانید برای خرید  لوازم خانگی روی ما حساب باز کنیداگه قصد خرید خوب داری عضو گروه شو یاسیو کن استوری هامو ببین😍https://chat.whatsapp.com/Hyl9t1YmhtS3gn5rVQPmel

✅خوزستان😍اهواز_شوشتر❤ارسال به سراسرکشور🌹خوشحال میشم شمارم روسیوکنیدوازاستوری های من دیدن کنید😍آقایون بلاک میشن 🌹

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊
2292