2733
2739
عنوان

اه اعصابم خوردشد

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 30 پست
عزیزم قبلش بهش میگفتی..اونوقت الان حرص نمیخوردی.

تو اشپزخونه بودم اون تواتاق

اي پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بي‌طاقتم، و جانم از آن اندوه كه نصيب من گرديده، آكنده است؛ و اين در حالي است كه تنها تو مي‌تواني آن اندوه را از ميان برداري و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور كني. پس با من چنين كن، اگرچه شايسته‌ي آن نباشم، اي صاحب عرش بزرگ!
اگر هم بدون اجازه رفتن. بگید بفرمایید توی پذیرایی

وااای نمیشه ک 😐 شما متاهلین؟

اونی ک قدر داشتن تو رو نفهمید ، یه روزی در حسرت نداشتنت خواهد سوخت ... اونروز دور نیست اما خیلی دیره     ؛ )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
متاهلم. چرا نمیشه

ینی بری از رو تخت بلندش کنی بگی پاشو برو تو پذیرایی    

اونی ک قدر داشتن تو رو نفهمید ، یه روزی در حسرت نداشتنت خواهد سوخت ... اونروز دور نیست اما خیلی دیره     ؛ )
باید در اتاقت رو قفل میکردی اصلا چه معنی داره مهمون بدون اجازه بیاد رو تختت بخوابه..

اخه عزيزم مثل مهمون غريبه نيست زياد ميريم وميايم شب خونه هم ميخوابيم

اي پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بي‌طاقتم، و جانم از آن اندوه كه نصيب من گرديده، آكنده است؛ و اين در حالي است كه تنها تو مي‌تواني آن اندوه را از ميان برداري و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور كني. پس با من چنين كن، اگرچه شايسته‌ي آن نباشم، اي صاحب عرش بزرگ!
2738
چجوری میرین رو تخت همدیگه😳

مگه چيه؟؟؟؟

باشه. هر چقدر صمیمی. اتاق خواب مختص زن و شوهره

اووووو ولکن بابا

چه چیزاااا

آدم میترسه بخواد خونه شماها بیاد

یعنی چی ک مختص زنو شوهره

چه مردانه کودکیهایم را پدری کرده ای مهربان همسرم❤
اووووو ولکن بابا چه چیزاااا آدم میترسه بخواد خونه شماها بیاد یعنی چی ک مختص زنو شوهره

منم الان میبینم استرس گرفتم نکنه فامیلای منم این طوری فک کنن. والا ما هم حساس نیستیم، چه خودمون چه اطرافیانمون. 

منم الان میبینم استرس گرفتم نکنه فامیلای منم این طوری فک کنن. والا ما هم حساس نیستیم، چه خودمون چه ا ...

آره بابا 

واالا ما هم اصلا اینجوری نیستیم

اگه واقعا یه عده اینطورن اینا همش مریضیه

طرف مریضه ک رو اینجور چیزا انقد حساسه

فک میکنن باکلاسن ولی واقعیتش اینه ک باید خودشونو ب روانشناس نشون بدن

چه مردانه کودکیهایم را پدری کرده ای مهربان همسرم❤
2706