2726
عنوان

بدوییین جاهاز خواهرم+یاعالمه عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 390812 بازدید | 917 پست
اره مخصوصا یخچال سایت خیلی گرونه ما سامسونگ ۱۰۰خورده ای خریدیم ماشین ظرف شویی سامسونگ۳۰میلیون خریدیم ...

اره متاسفانه 

خدا به پدر مادرا و دخترا رحم کنه 

منکه پارسال تموم شد خیالم راحت شد 

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بزار

نخون        بهت میگم نخون       حالاکه تااینجااومدی بخون من یه مردادی لجبازم که لنگه ندارم البته بابام همیشه اینوبهم میگه🙂بااجازه بزرگترا۱۷سالمه مجردم ومیخوام رشته تجربی انتخاب کنم🤪🙌💃 یه هدف دارم که بنظرم پیش شمامسخرست میخوام مردادماه از۵۸کیلوبشم۵۰کیلو😁 فیلن خداحافظ بابایییی
2728
آخه این که نشد دلیل فردا مهمون دارن طرف سنش بالاست اصلا نمیتونه رو زمین بشینه بعد نشست نمیتونه پاشه ...

بنظرم کمد و بوفه نداشته باشی عیب نداره 

ولی تی وی و مبل واجبه 

اصن پذیرایی نما نداره 

آخه این که نشد دلیل فردا مهمون دارن طرف سنش بالاست اصلا نمیتونه رو زمین بشینه بعد نشست نمیتونه پاشه ...

ما پول نداریم و تو خونمون مبلم نداریم کسیم تا حالا فلج نشده تو خونمدن 

اصن سمت ما کمتر کسی مبل داره 

تجربه ثابت کرده هر چی به کتف تر باشی موفق تر خاهی شد در هر زمینه ای که باشه 😂                    این اسم لعنتی قرار بود یه چیز دیگه بشه ولی نشد😐      یخورده با همدیگه مهربون باشیم 💚💚 🙏                         وقتی توهین میکنید و تلاش میکنید که بیشعوری خودتون رو ثابت کنید و من بی جواب میزارمش نزارید پای درست بودن حرفتون 🙏💚                                                                    آرزوی قبولی توی کنکور رو دارم و هدیه اش هم کمک به بچه های بهزیستی هست 😍💐🌸😍

خانوما ول کنین دیگه چارتا عکس جهاز باهم دیدیم خوش باشیم دیگه قرار نیست سلیقه همه یکی باشه بنده خدا رو توبش ندین دیگه عکس گذاشت😁 شونصد بار میپرسین عه چرا فرشاش حفت نیس عه چرا تی وی نداره عه بوفه که مد نیس... کوتاه بیاین عزیزان😅

این نیز بگذرد...                                   
اره متاسفانه  خدا به پدر مادرا و دخترا رحم کنه  منکه پارسال تموم شد خیالم راحت شد

خوشبحالت راحت شدی بنده خدا مامان من بخواد جهاز بده یعنی سرویس میشه مامان من حساس هست رو همچی

ولی خداروشکر فعلا قصد ازدواج ندارم ایشالله۳۰یا۳۵سالگی🤣🤣

مهمانداری هواپیما خوندم و عاشق رشتم بودم😍کلاس گیتار میرم😍 عاشق زندگیمم خدارو شکر میکنم ک بهترین زندگی و بهترین خانواده خدا بهم داده
ما پول نداریم و تو خونمون مبلم نداریم کسیم تا حالا فلج نشده تو خونمدن  اصن سمت ما کمتر کسی مبل ...

جدی؟ 

کدوم سمت هستین کنجکاو شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
حالا  که همه مبل نمیخرن ولی تی وی جزء اصلی جهاز

منم گفتن گفت دوست ندارن بعد اینکه درس دارن

مهمانداری هواپیما خوندم و عاشق رشتم بودم😍کلاس گیتار میرم😍 عاشق زندگیمم خدارو شکر میکنم ک بهترین زندگی و بهترین خانواده خدا بهم داده
خوشبحالت راحت شدی بنده خدا مامان من بخواد جهاز بده یعنی سرویس میشه مامان من حساس هست رو همچی ولی خد ...

ایشالله😁😁😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706