2733
2734
عنوان

بدوییین جاهاز خواهرم+یاعالمه عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 390813 بازدید | 917 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوش بحالتون واقعا. چقدر رویایی. کاش ما حداقل ماهی پنج ملیون تومن ماهانه داشتیم

درامدتون چقدره؟ 

اگه دوست نداشتی نگو

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2731
فداتشم😂💔 میگم بهش من  خودمم دختر عربم.. ولی خیلی دوس دارم با فارس ازدواج کنم اینارو دیدم ن ...

خدا نکنه عشقم

حالا فقط به خاطر جهاز نمیخوای ازدواج کنی؟😂😂😂یه پسر فارس پیدا کن  که خودش بخره😂😂

حالا شوخی واین مسئله به کنار

ولی تفاوت فرهنگ ها ادمو اذیت میکنه

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
نه بابا از این کارا نکنید هرچی دختر آورد  ما داماد وارد جهاز کردیم پدر از ما در اورد

نمیدونم دیگه دست من نیست به خدا

لحظه ی دیدنت انگار که یک حادثه بود 🖤🤍حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت 🖤🤍سیب را چیدم و در دلهره ی دستانم🖤🤍سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت🖤🤍 تا سه بس بود که بشمرد و در دام افتد🖤🤍گفت ..یک گفت ..دو افسوس سه را دوست نداشت 🖤🤍من تو خط موازی ..؟ نرسیدن..؟هر گز دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت 🖤🤍درس منطق  نده دیگر تو به این عاشق که  🖤🤍 از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🖤🤍تو میتوانستی به چشمانم نگاه کنی و گلویم را با چاقوی تیز بُبری و من میتوانستم در آخرین نفس  از تو بخاطر خونی شدن دستهایت معذرت بخواهم ......🖤🤍 تاریخ در شب با الکل و زن نوشته شد 🤍🖤
2738
🥴🥴🥴🥴🥴حالا تی وی ی چیزی  مبل دیگه ی چیزی عمومی تو همه خونه ها

چی بگم شاید عزیزم پول نداشتن واقعا خرید این چیزا سخته ادم باید دختر درک کنه اسی ک گفت دوست نداشتن 

مهمانداری هواپیما خوندم و عاشق رشتم بودم😍کلاس گیتار میرم😍 عاشق زندگیمم خدارو شکر میکنم ک بهترین زندگی و بهترین خانواده خدا بهم داده
اگه درس شون تموم شه اون موقع علاقه پیدا کنن ندارن

نایاب که نیست 

هر موقع نیاز پیدا کردن ودوست داشتن میخرن دیگه

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
چی بگم شاید عزیزم پول نداشتن واقعا خرید این چیزا سخته ادم باید دختر درک کنه اسی ک گفت دوست نداشتن&nb ...

میدونم واقعا سخته 

من گفتم کمد و کنسول بوفه واقعا چیز واجب نبودن میشود نخرید

گفتم فراموشم مکن گفتی تو در یادی مگر؟! /تیکر بدنیا آمدن خواهرزادم
2706