2733
2734
عنوان

بدوییین جاهاز خواهرم+یاعالمه عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 390813 بازدید | 917 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره خب بعضیا اینطورن ولی الان مامان بابای من میگن تا داداشم خونه نگیره واسش زن نمیگیریم ماشین دارع

خوشبحال عروستون جهازمن  توخونه مستاجری همش داغون شد

خداجونم کمک کن بتونم بهترین مامان باشم برای این پسرکوچولوی قشنگی که بهم دادی باتمام وجودم عاشقشم عاشقتم😍😍🥰
2728
این کارو نکن چون الان هر روز یه مدل جدید میاد ، بجای اینکه وسیله بخری همون پول را بده طلای دست دوم و ...

شوهرم یه قطعه زمین خریده براش ولی کلی وسایل رو یه جا خریدن نیرو میخ اد حداقل ریز میزه ها رو بخرم بده؟ الان ۱۵ سالشه

2738

مامانم قبلنا از این پشتیا داشت یادش بخیر😁😁😁

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
وای چه بد کدوم شهرید

اصفهان... ولی طرف ما فامیلهامون اینجوریه و گرنه همسایمون پسرش عروسی کرد تلوزیون پسره خرید

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2706