2737
2734
عنوان

بدوییین جاهاز خواهرم+یاعالمه عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 390813 بازدید | 917 پست

اونایی که میگن پدر نداشته باشه چیکار کنیم منم تو این شرایط بودم خانوادم خیلی دستشون باز نبود ولی تلاشم نکردن سر لج بازی گفتن اصلا جهاز نمیدیم من و شوهرمم رفتیم سر زندگیمون با امکانات اولیه مثلا دو ماه جارو برقی نداشتم یا کلا ۳ تا قابلمه دارم چهار ماه خونه خودمم ایشالله خرد خرد میخرم درسته خیلی چیزا به دلم موند ولی هیچی باب میل ادم نیست پس نگران نباشین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به به

مبارکه

عروسی خواهر خیلی حال میده

ان شاءالله عروسی دخترای خودت

به سلامتی از جهازش استفاده کنه

ولی برام جالب بود دیشب عروسی بود والان تاپیک زدی

اخه معمولا فردای عروسی ادم یا دور همه سرش شلوغ یا خسته است

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
اهاااا منظورت اینه ک جهیزیه با عروسه یا داماد؟ این از اون سوالا بود ک میشد از ی اصفهانی پرسید😂😂😂 ...

من تلوزیون و ساعت و فرش و تشک تخت و یه مینی واشم اضافه بر سازمان شوهرم گرفت😅

البته خونواده‌ش نه ها .. خودش

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد👶         نینی یار ازت متنفرم تو ازین به بعد عمه منی (فحش به عمه آزاد)             من ریخته ام در رگ تو شیرهء جان  هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد   در پیکر من دوقلب دارد ضربان 💚نی نی خوشگلم مرسی ک سالم اومدی پیشِ مامان💚
2738
اهاااا منظورت اینه ک جهیزیه با عروسه یا داماد؟ این از اون سوالا بود ک میشد از ی اصفهانی پرسید😂😂😂 ...

کاپی با حقوق خودت جهاز رو میگیری یا پدرت؟

ب نظرت میشه با ۱۵۰وام ازدواج و ۵۰پول خودم سر وتهشو هم بیارم؟با حقوق دانشجو معلمی؟

نه والا ما تو خانواده رسم نداریم 

حالا طرف ما از شیر مرغ تا جون آدمیزادو دختر میده حتی کولر  و نصف پول کمد دیواری..😐 پسره شاااااااید یه دست رخت خواب بیاره

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
دیگه‌چیزی میمونه

خب خیلیاش میمونه 

همون خورده ریزه هارو میدونی چقد خرجش میشه بعدشم پسرا که نمیان وسایل خیلی لوکس و گرون بردارن 

یجوری میخرن که اونهنه وسیله نهایتش ۱۰۰ ملیون بسع

تجربه ثابت کرده هر چی به کتف تر باشی موفق تر خاهی شد در هر زمینه ای که باشه 😂                    این اسم لعنتی قرار بود یه چیز دیگه بشه ولی نشد😐      یخورده با همدیگه مهربون باشیم 💚💚 🙏                         وقتی توهین میکنید و تلاش میکنید که بیشعوری خودتون رو ثابت کنید و من بی جواب میزارمش نزارید پای درست بودن حرفتون 🙏💚                                                                    آرزوی قبولی توی کنکور رو دارم و هدیه اش هم کمک به بچه های بهزیستی هست 😍💐🌸😍
اونایی که میگن پدر نداشته باشه چیکار کنیم منم تو این شرایط بودم خانوادم خیلی دستشون باز نبود ولی تلا ...

مثلا تو این چهار ماه مبل ندارم میز تلویزیون اون ماه خریدم آشپزخونه تا ماه پیش فرش نداشت 

اسی یه لیست بزار برا ما دختر دارها شروع کنیم ریز ریز بخریم😪

بهتره هر پولی داری بدی طلا بدون اجرت تا موقع جهاز خریدن بفروشی جهاز بخری

تمومه زندگیمو فقط با یه اشاره بهت میبخشم این کارا برام کاری نداره❤

بچه ها بخدا نمی‌خوام پز بدم ولی یکی مثل پدر من آنقدر درآمدش بالاست که اصلا خرید یخچال ساید و تی وی و ماشین لباسشویی و ظرفشویی تو اون درآمد هیچی نیست شاید درآمد دو ماهش هم نباشه بعلاوه اینکه مثلا برای خودم میلیاردی سرمایه گذاری کرد که بتونم کار خودم رو راه بندازم البته خیلی غر غرو و کلی از وسایل کارم رو من با چک برداشتم درصورتی که میتونست نقد برام بخره فقط به خاطر اینکه من سختی بکشم برای چهل پنجاه ملیون چکم هم اگه هر سه چهار ماه بهش رو بندازم که بزیر به حسابم آنقدر غر میزنه که تو ولخرجی می‌کنی اگه اونجایی که سود دهی نداره جمعش کن بعد تازه یه چیزی 

من الان به یه نفر شدیداً علاقه مند شدم و همه فکر میکنن به خاطر پول بابام و خودم اون میخواد باهام ازدواج کنه آخه الان اندازه ما نداره ولی خوب بعدا می‌تونه به سطح پدرم برسه 

فکر نکنید پول هم خیلی خوشبختی میاره 

الان که من به این آقا علاقه مند شدم میگم کاش زندگیمون معمولی بود اصلا مطمین میشدم برای خودم می‌خوادتم یا نه کاش همه زندگی همین یخچال و مبل بود بخدا مهم نیست 

2706