2297
2298
عنوان

بدوییین جاهاز خواهرم+یاعالمه عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 390388 بازدید | 917 پست
دیگه‌چیزی میمونه

خب خیلیاش میمونه 

همون خورده ریزه هارو میدونی چقد خرجش میشه بعدشم پسرا که نمیان وسایل خیلی لوکس و گرون بردارن 

یجوری میخرن که اونهنه وسیله نهایتش ۱۰۰ ملیون بسع

😐  وی در خانواده پسر پرست بزرگ شده و بسیار مرد ستیز میباشد💣🔪 😐              یخورده با همدیگه مهربون باشیم 💚💚دوستان ما از همه ی زندگی دیگران خبر نداریم چرا زود قضاوت میکنید ؟؟ چرا دنبال این میگردید که از حرفای استارتر یه سوتی بگیرید ؟ چرا با بداخلاقی با همدیگه صحبت میکنید قضاوت میکنید از این نمیترسید که دل کسی بشکنه؟؟ آدما که نمیان ذره ذره زندگی خودشون رو براتون توضیح بدن که شما فکر میکنید دارن دروغ میگن  و در آخر اینکه هر آدمی دنبال پربازدید شدن نیست چون نه مدال میدن نه جایزه و نه اینکه معروف بشه بعضیا مثل من هدفشون فقط و فقط دردو دل کردنه  🙏 وقتی توهین میکنید و تلاش میکنید که بیشعوری خودتون رو ثابت کنید و من بی جواب میزارمش نزارید پای درست بودن حرفتون 🙏💚
اونایی که میگن پدر نداشته باشه چیکار کنیم منم تو این شرایط بودم خانوادم خیلی دستشون باز نبود ولی تلا ...

مثلا تو این چهار ماه مبل ندارم میز تلویزیون اون ماه خریدم آشپزخونه تا ماه پیش فرش نداشت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

اسی یه لیست بزار برا ما دختر دارها شروع کنیم ریز ریز بخریم😪

بهتره هر پولی داری بدی طلا بدون اجرت تا موقع جهاز خریدن بفروشی جهاز بخری

تمومه زندگیمو فقط با یه اشاره بهت میبخشم این کارا برام کاری نداره❤

بچه ها بخدا نمی‌خوام پز بدم ولی یکی مثل پدر من آنقدر درآمدش بالاست که اصلا خرید یخچال ساید و تی وی و ماشین لباسشویی و ظرفشویی تو اون درآمد هیچی نیست شاید درآمد دو ماهش هم نباشه بعلاوه اینکه مثلا برای خودم میلیاردی سرمایه گذاری کرد که بتونم کار خودم رو راه بندازم البته خیلی غر غرو و کلی از وسایل کارم رو من با چک برداشتم درصورتی که میتونست نقد برام بخره فقط به خاطر اینکه من سختی بکشم برای چهل پنجاه ملیون چکم هم اگه هر سه چهار ماه بهش رو بندازم که بزیر به حسابم آنقدر غر میزنه که تو ولخرجی می‌کنی اگه اونجایی که سود دهی نداره جمعش کن بعد تازه یه چیزی 

من الان به یه نفر شدیداً علاقه مند شدم و همه فکر میکنن به خاطر پول بابام و خودم اون میخواد باهام ازدواج کنه آخه الان اندازه ما نداره ولی خوب بعدا می‌تونه به سطح پدرم برسه 

فکر نکنید پول هم خیلی خوشبختی میاره 

الان که من به این آقا علاقه مند شدم میگم کاش زندگیمون معمولی بود اصلا مطمین میشدم برای خودم می‌خوادتم یا نه کاش همه زندگی همین یخچال و مبل بود بخدا مهم نیست 

اهاااا منظورت اینه ک جهیزیه با عروسه یا داماد؟ این از اون سوالا بود ک میشد از ی اصفهانی پرسید😂😂😂 ...

منم اصفهانم ولی همه رو دختر میگیره😑

رژیم کالری شماری 💓 تاپیک مانکن های زیبا💪💓 عضو گروه رز بنفش💜💜💜💜   با قد ۱۵۹....هدف رسیدن به وزن ۵۷ کیلو 💪💪💪....🌴 به امید خدا به هدفم برسم و هر بار وزن کشی بیام وزن جدیدمو که کم کردم ثبت کنم🥰                   وزن اولی ۷۰.۲۰۰😑                   وزن بعدی👈۶۹.۵۵۰          بعدی👈۶۹.۲۰۰😍                    بعدی👈۶۸.۷۰۰😍             بعدی👈۶۸.۲۵۰😍                    بعدی👈۶۷.۶۵۰😍             بعدی👈۶۷.۵۰😍
حالا طرف ما از شیر مرغ تا جون آدمیزادو دختر میده حتی کولر  و نصف پول کمد دیواری..😐 پسره شااااا ...

وای چه بد کدوم شهرید

لحظه ی دیدنت انگار که یک حادثه بود 🖤🤍حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت 🖤🤍سیب را چیدم و در دلهره ی دستانم🖤🤍سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت🖤🤍 تا سه بس بود که بشمرد و در دام افتد🖤🤍گفت ..یک گفت ..دو افسوس سه را دوست نداشت 🖤🤍من تو خط موازی ..؟ نرسیدن..؟هر گز دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت 🖤🤍درس منطق  نده دیگر تو به این عاشق که  🖤🤍 از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🖤🤍تو میتوانستی به چشمانم نگاه کنی و گلویم را با چاقوی تیز بُبری و من میتوانستم در آخرین نفس  از تو بخاطر خونی شدن دستهایت معذرت بخواهم ......🖤🤍 تاریخ در شب با الکل و زن نوشته شد 🤍🖤
2050

چرا فرش هاش جفت نیستن؟

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
حالا طرف ما از شیر مرغ تا جون آدمیزادو دختر میده حتی کولر  و نصف پول کمد دیواری..😐 پسره شااااا ...

شما کجایی هستید ؟؟

ما اصفهانیان تقریبا همین فقط کولر تی وی  ی دونه فرش مال پسر

ترک قشقایی 
اونایی که میگن پدر نداشته باشه چیکار کنیم منم تو این شرایط بودم خانوادم خیلی دستشون باز نبود ولی تلا ...

ان شاءالله خوشبخت بشی گلم وبه زودی وسایلت  رو تکمیل کنی

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
2051