2726
عنوان

دردشدید پا در حاملگی😭

954 بازدید | 49 پست

شب ها اصلا نمیتونم از گرفتگی و درد پا بخابم دیشب یهو بیدارشدم اینقد پاهام درد گرفته بود داشتم دیوونه میشدم خداروشکر مشکلی هم ندارم آزمایش هام اوکی بودن کسی می‌دونه چیکارکنم برای درمانش

دوست گلم برای رسیدن به خواسته هام صلوات میفرستی؟لایک کن منم بفرستم برات

منیزیم،و کلسیم بخور

فقط 35 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منیزیم،و کلسیم بخور

کلسیم ۵هزار میخورم ویتامین دیگه ای چون هفته های اول هستن دکترم میگه نیازی نیست 🙁

2728
کلسیم ۵هزار میخورم ویتامین دیگه ای چون هفته های اول هستن دکترم میگه نیازی نیست 🙁

پادرد دکتر به من دی و کلسیم داد با منیزیوم

فقط 35 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
کمبود کلسیم ومنیزیم داری...به دکترت بگو شاید برات تجویز کرد

کمبودکلسیم دارم کلسیم ۵هزار میخورم منیزیم نمیدونم ولی به دکتر گفتم چون هفته های اول هستم میگه نیازی نیست😭روزا درد ندارم آخه چرا فقط شب ها

کمبودکلسیم دارم کلسیم ۵هزار میخورم منیزیم نمیدونم ولی به دکتر گفتم چون هفته های اول هستم میگه نیازی ...

خونتون گرمه....آره منم از هفته ۲۰ به بعد خوروم‌...از زانو به پایین رو با شالی ییند و گرم نگه دار ...شاید پاهات سرماخورده

هرچه دلم خواست ن آن میشود...هرچه خداخواست همان میشود...
خونتون گرمه....آره منم از هفته ۲۰ به بعد خوروم‌...از زانو به پایین رو با شالی ییند و گرم نگه دار ... ...

هم گرمشون میکنم هم سرده بازم رگ های پاهام کشیده میشه سفت میشه دلم میخاد ینفر پاهام بکشه من هنوز هفته ۱۱هستم 

من الان ۲سال و خورده ایه از زایمانم میگذره هنوز درد پا دارم

دیگه بدنم مث سابق نشد

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
کمبودکلسیم دارم کلسیم ۵هزار میخورم منیزیم نمیدونم ولی به دکتر گفتم چون هفته های اول هستم میگه نیازی ...

چون شب بدن در حال استراحته دردا هجوم میارن ، منم همینطور بودم منیزیم داد دکتر واسه گرفتگیه پا عالیه ربطی هم به هفته ی بارداری نداره باید بخوری

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜

منم این مشکلو داشتم دکترم برام مکمل کلسیمی تجویز کرد ک همراهش منیزیوم و دی داشت ک خیلی زود خوب شدم ،سوپ پای مرغ هم عالیه سرشار از منیزیوم و کلسیم👍

میشه واسه بسلامت بدنیا اومدن  نینی تو دلم یه صلوات بفرستی     

منم بودم

دکتر گفت عادیه ولی اگر خیلی شدید باشه قضیه فرق میکنه

برای من درد ادامه دار نبود و زود خوب میشد

الان هفته بیستمم شبا گرفتگی نداره

ولی صب پاهام خشک میشه بیدار ک میشم بایدپاهامو اروم اروم تکون بدم خوب بشم

2706