2726
عنوان

عکس ان تی و جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 65 پست
سلامت باشی،منم دارم ولی خفیفه خداروشکر،چای زنجبیل بخور حتما برای تهوع خوبه،سیب هم بخور،اگه شدیده به ...

روزی یدونه دمیترون میخورم

زنجبیل پودرشو بریزم چایی؟ یا خودشو؟ 

بعد گرمه خطر نداره

اشتباه شد 🤭

❣️❣️❣️

دقت نکردی عکسش کامل بود از جلو نبود 

آخه شومبولش خیلی تابلوعه دوستم 😂😂

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به اندام تناسلی دقت نکردی 

چرا دیدم ولی استخون بندیشو گفتم ، شک کردم، احتمالا بچت درشته🥰

واسه خونه دار شدنمون صلوات میفرستی  در تاریخ۱۳۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایا شکرت😍
❣️❣️❣️ دقت نکردی عکسش کامل بود از جلو نبود  آخه شومبولش خیلی تابلوعه دوستم 😂😂

چند هفته ای؟ منم باردارم

واسه خونه دار شدنمون صلوات میفرستی  در تاریخ۱۳۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایا شکرت😍
2728

عزیزم 😍😍😍خدا از دلت بشنوه انقدر میخورم که تپل بشه 

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)

الان هفته ۱۷

تو چی 

روزی یدونه دمیترون میخورم زنجبیل پودرشو بریزم چایی؟ یا خودشو؟  بعد گرمه خطر نداره

هم میتونی پودرشو هم اینکه زنجبیل تازه ،نه نگران نباش ۲۲ گرم در روز مجاز به مصرفی،من دکترم زنجبیل رو پیشنهاد داد و اینکه تو پیج های بارداری همه زنجبیل رو پیشنهاد داده بودن.

هیچوقت هم نزار معده ت خالی شه،چون حالت تهوع رو بیشتر میکنن

من ۲۶

خیلی خوبه که دیگه آخرشی 

دعا کن برای من 

١٣سونو ان تى جنسيت ونگف دكترش گف من زير١٦هفته به كسى جنسيت نميكم

عکس سونو دخترتون داری ؟ با اون مقایسه کن

خیلی خوبه که دیگه آخرشی  دعا کن برای من

انشالله بارداری راحتی داشته باشی و به سلامتی نینیتو بغل کنی واسه منم دعا کن🥰

2706