2703
2553
عنوان

بچه ها لطفا کمکم کنید خیلی گیجم

278 بازدید | 14 پست

اگه دوست پسرت که با هم قراره ازدواج دارید از خیلی وقت پیش بهش بگید حداقل بیا جلو یه نشون بزاریم و بگه فعلا موقعیتشو نداره و از هزینه ها و توقعات خانواده ها میترسه.. ب نظرتون داره راست میگه یا دروغ؟ ما سه ساله در ارتباطیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خودت بایداز شغلش ،سرمایش،داراییش بفهمی ،مثلا درآمدش در چه حده وآیا میتونه از پس هزینه ها بربیاد یانه ...

نه کاملا صفره!

صفره صفر ولی ناراحتی من اینه ک ب من نمیگه به پام وایسا میگه من نمی تونم مانع خوشبختیت شم کاری ام ازم بر نمیاد چون شرایطشو ندارم

خب وقتی از قبل قرار گذاشته چرا میترسه؟ یعنی جا زده یا دروغ میگفته یا واقعا راس میگه؟

خوب وقتی تصمیم میگیری راحته وقتی پای عمل میرسه آدم میترسه.حق داره اوضاع اقتصادی بده مردا روشون فشاره.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
2714
نه کاملا صفره! صفره صفر ولی ناراحتی من اینه ک ب من نمیگه به پام وایسا میگه من نمی تونم مانع خوشبختی ...

باهاش درست وحسابی وبصورت اتمام حجت حرف بزن،بگو پس برا آینده ی خودت وآینده ی شغلیت چه برنامه ای داری؟بپرس برا آینده ی مشترکتون چه برنامه ای داره.

اگه این آدم تو بلا تکلیفیه ودنبال کار وزندگی وآینده نیست،شما باید یه تصمیم جدی و درست برا زندگیت بگیری

باهاش درست وحسابی وبصورت اتمام حجت حرف بزن،بگو پس برا آینده ی خودت وآینده ی شغلیت چه برنامه ای داری؟ ...

بلاتکلیف نیست کار و ایندش روشنه ولی الان صفره.. ولی میگم نکنه بجایی برسه و منو بزاره کنار 

چن سالشه اگ بفکرت نیست بحرف خانوادت گوش کن

۳۰ سال

عزیزم میگه هستم ولی الان شرایطشو ندارم 😔 میگه چون بهت علاقه دارم نمیتونم بگم پام وایسا من اصلا خودمو بکشم هم نمی تونم الان کاری کنم... 

ولی من میگم مگه میشه یکیو دوس داشته باشی بگی ب پام وای نستا؟؟ 

شما بودی پای این شخص وای میستادی؟ 

بهش زمان بده بگو مثلا سه ماه یاحتی شش ماه فرصت داری انتخاب کنی یا بیای یا کلا کات....بگو واسم ادامه ی رابطه به صورت دوستی سخته.خودش راهشو انتخاب میکنخ.اینجوری تحت فشارم نذاشتیش.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
۳۰ سال عزیزم میگه هستم ولی الان شرایطشو ندارم 😔 میگه چون بهت علاقه دارم نمیتونم بگم پام وایسا من ا ...

خب سنشم مناسب ازدواجه فکردم کوچیک باشه 

بنظرم کیس خوب پیدا شد ازدواج کن زندگی ی روز دو روز نیست  

بعد باهاش ازدواج کنی خواسته هاتو برآورده نکنه میگه منکه از اول بهت گفتم...

اگ واقعا بخوادت خودشو بهت ثابت میکنه

تنور دلت گرم...🌹❤
2706