2726

سلام دوستای گلم.

به خدا خسته شدم دیگه. سه ساله ازدواج کردم و یه پسر دوساله دارم.باردار هم هستم. حدود یک سال با مادرشوهر یه جا بودم. خونم جدا بود ولی تو یه حیاط. تو اون یه سال خدا میدونه چه بلاها که سرم اومد. شوهرم بله قربان گوی مامانش بود. کتک و فحش. حتی شوهرم تو دعوامون با مامانمم دعواش شد وسیله سرش پرت میکرد فحش و بیرونش کرد. خودمو با دسته جارو برقی وقتی پا به ماه بودم تا سرحد مرگ زد. همش هم زیر سر مادرش بود. حالا دو ساله که جدا شدیم. چند ماهی با مادرشوهرم قهر بود و زندگیمون تقریبا آروم بود ولی بعدش آشتی کردیم و شروع شد. شوهرم کارش جوریه که میره و یه ماه یه ماه میاد و بعد یک هفته میره. حالا بلاهای مادر شوهرم که سرمون میاره. هستین بگم😔😔😔

خدا جونم مرسی بابت همه چی.  

عزیزم مگ خدنگشی؟ینی چی برو یه دونه بخوابون زیر گوش اون ننش بگو کم کم زر زر کنه شکایت کن از شوهرت وقتی کتکت میزنه دهنشونو لال کن مگ جنگه مگ اسیر گرفتن

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خوش بحالت 3سال عروس کردی دوتا بجه داری من 5سال عروسی کردم تمام 5سال منتظر بچه بودم هستم 😞💔

خوشبحالش واقعا؟دوست داشتی بچه هات تو‌این محیط بزرگ شن.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
خوشبحالش واقعا؟دوست داشتی بچه هات تو‌این محیط بزرگ شن.

ببین تو امضا ش حتی بچه داره نوشته دلم دختر میخاد برام دعا کنید من چی بگم 5سال منتظر اولی م خدا بهم نظر نمیکنه

خدا لعنت کنه مامان اینطوری رو منم ۶ساله بهاشون زندگی میکنم دقیقا همینجوری هستن ک تو میگی الان ک دیگ باخانواده من سر اینکه اذیتم میکردن رفتم ب خانوادم گفتم دعوا شد شدید حالا نمیزارن برم خونهدبابام اونم یه ماهی دوماهی یه دوسه ساعت خدا ازشون نگذره حق مارو ازشون بگیره

2706