2726
عنوان

دلیلتون برای بچه نداشتن؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 845 بازدید | 77 پست
لذت های گذرا  هر چی فکر می کنم دنیا سختیش بیشتر از لذت هاشه اینو که شما مذهبی ها هم میگید دیگ ...

برای نیاوردنش هم اختیاری نداره، واقعا اگر با چشم باز و با منطق نگاه کنیم خیلی نعمتها تو زندگیمون هست که ارزش چشوندن لذتش به کس دیگه ای رو داره.

God help me to be strong enough not to lie to myself 
شما از دید خودت می‌بینی، من نه دوست دارم کسی بهم ترحم کنه، نه اصلاً شرایط ترحم‌برانگیزی دارم. من خوش ...

با این همه شرایط خوب که گفتی، کاش فرصت لذت بردن از قشنگیها رو برای خودت نگه داری. این که دنیا کلا قشنگ نیست و نباید بهش وابسته بود خیییییییییییلی خوبه ولی این که خودت رو از لذتاش محروم کنی خوب نیست. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با این همه شرایط خوب که گفتی، کاش فرصت لذت بردن از قشنگیها رو برای خودت نگه داری. این که دنیا کلا قش ...

اینجا چون فضا محدوده، آدم نمیتونه کامل خودشو بشناسونه، من از زندگی به قدر بضاعت لذت میبرم، مسافرت و گردش و مهمونی و خرید میرم، تئاتر و سینما و پارک و کافه و رستوران میرم و... از همه‌شم لذت میبرم. ولی روحیه‌م یه مدلیه که بی‌عدالتی و بی‌صداقتی و امثال این رفتارا خیلی بهم فشار میاره

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
اینجا چون فضا محدوده، آدم نمیتونه کامل خودشو بشناسونه، من از زندگی به قدر بضاعت لذت میبرم، مسافرت و ...

منم همینم ولی باور کن نتونستم خودم رو قانع کنم اونقققدری همه چیز بد و غیرقابل تغییره که باید مانع به دنیا اومدن یه آدم دیگه بشم. یا تمایل آدمها به بچه دار شدن رو هوس و غریزه و خودخواهی تعبیر کنم. گاهی میگم شاید بهتره نسل تغییر کنه تا همه چیز روی بهتری پیدا کنه

2728
منم همینم ولی باور کن نتونستم خودم رو قانع کنم اونقققدری همه چیز بد و غیرقابل تغییره که باید مانع به ...

واقعاً شاید کار درست رو شما انجام میدین، و اینو فقط گذشت زمان ثابت میکنه. باور کن از ته دل آرزو میکنم حق باهات باشه و دنیای بعد از ما دنیای بهتری برای نسلهای بعدی باشه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
واقعاً شاید کار درست رو شما انجام میدین، و اینو فقط گذشت زمان ثابت میکنه. باور کن از ته دل آرزو میکن ...

امیدوارم عزیزم، امیدم به خداست که میفرمایند؛ غصه رزق و روزی بچه رو نخورین، که من هستم. غصه یه لحظهٔ بعدتون رو نخورید که من هستم. واقعا امیدم به خداست، تلاش میکنم ولی نتیجه رو سپردم به خودش. ان شاءالله خدا به دلمون نگاه کنه.

امیدوارم عزیزم، امیدم به خداست که میفرمایند؛ غصه رزق و روزی بچه رو نخورین، که من هستم. غصه یه لحظهٔ ...

انشاءالله

وضع مالی به کنار،حتی اگر عالی باشه وضع جامعه خوب نیست

خیلیا شعور تربیت بچه رو ندارن

چرا یه بچه بیاد تو این دنیا؟!

بچه مسئولیت داره

هیچ خوبی نداره

من بزرگش میکنم و تمام

اونم وظیفه نداره تو پیری دست منو بگیره باید این توقع های مسخره از جامعه برداشته باشه

حداقل من نمیخوام این جنایت هارو انجام بدم

بچه دار شدن مثل اینکه با دست خودت یه مشکللل خیلی بزرگ برای خودت درست میکنی که تاآخر عمر درگیرشی

البته من دوتا از مشکلاتو دارم😁

تمومه زندگیمو فقط با یه اشاره بهت میبخشم این کارا برام کاری نداره❤

اینده نامعلوم 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2706