2726

الان دوستم ی شماره بهم داد گفت برو اونجا خیلی خوبه میخوای شمارشو برات بفرستم 

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوب بود ؟ راضی بودید؟ دستگاهش چیه

اره خوب بود فقط من ی اشتباهی کردم سه جلسه پیششون رفتم و دیگه نرفتم ....الان بعد ۶ماه دراومده موهام ....باید ۸جلسه میرفتم .....

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
اسمش چیه پیجشو داری؟

اینستا ندارم ....فامیلش خانم شاهنوشی میخوای شمارشو بدم سوال کن ازش ....سه تا دوستام رفتن سه جلسه الان چندوقته دیگه نرفتن درنیومده .....زن عمومم ی جلسه رفت برای زیر بغل الان دوماهه میگه یه دونه موهم درنیومد دیگه ....منم خودم پول نداشتم وگرنه میرفتم ...حالا اگه خواستی بگو شمارشو بهت میدم ازش بپرس ....من ک تعریفشو ازدوستام خیلی شنیدم 

من اصفهانم مرکز لیزری که میرم واقعا عالیه از صبوری اپراتور که با دقت و حوصله تمام شات میزنه و رعایت بهداشت بگیر تا محشر بودن دستگاهشون

من که به شخصه تو ۴ جلسه جواب گرفتم موهای نازکمم حتی از بین رفته

پوستم چند درجه روشن تر شده اصلا درد نداشتم موقع لیزر سوختگی هم  نمیده دستگاهشون به هیچ وجه قوی ترین کولینگ رو داره

خواستم به شما هم معرفیشون کنم چون خیلی راضی بودم

09217870776
2706