2726
عنوان

بالا بودن آنزیم کبدد😔

339 بازدید | 35 پست

سلام بچها چیزی میدونید ازش خیلی خطرناکه؟ مامان جونم اینجوری شده خیلییی زیاد رفته بالا انزیم کبدش بیمارستان بستریه هیچی نمیتونه بخوره سرشم گیج میره

هفتمین کاربریمه همشم خودم لغو کاربری زدم دیگ شماره نداشتم باشماره همسایه اومدم😂😂مجبورم میفهمی مجبوررر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سونوگرافیم انجام دادن؟ 

اره امروز انجام دادن نمیدونم دکتر چی گفته مامانم هنوز نیومده ازپیشش

هفتمین کاربریمه همشم خودم لغو کاربری زدم دیگ شماره نداشتم باشماره همسایه اومدم😂😂مجبورم میفهمی مجبوررر
2728
منم گفت آنزیم کبدت بالاست کبدت چرب. خطرناکه؟

برا خودم نه مامان بزرگم اینجوری شده نمیدونم کبدش چرب بود یا نه ولی خیلی بالا رفته خطرناک شده

اره امروز انجام دادن نمیدونم دکتر چی گفته مامانم هنوز نیومده ازپیشش

جواب سونوشو بهم بگو خب

بستگی به سونو داره، انشاالله هیچی نیست 

اکثرا علتش کبد چربه باید ببینی چه گریدی هستن

سلام و احترام روز بخیر 

‌بالا بودن آنزیم های کبدی میتونه خیلی علت داشته باشه 

بیماری زمینه ؟ سابقه مشکلات کبد و کلیوی؟ مصرف دارو های خاص داشتن ؟ 

دانشجوی دندانپزشکی هستم 🤗                                 ما نمیتونیم کسی و مجبور کنیم درست رفتار کنه!اما میتونیم کاری کنیم که ارزو کنه کاش درست رفتار کرده بود!
عزیزم منم بالا بود صفرا پر صده بود سنگ صفرا داصتم لاپاروسکوپی شدم واسه من یکیش ۲۰۰ تا بالا بود بیلی ...

ارع مامان بزرگمم اینحوری شده شکمش درد میکنه هیچی نمیتونه بخوره چیکار کردی خوب شدی چه غذاهایی خوبه؟

یعنی قبلان متوجه نشد که هین مشکل داره شوهر من داشت گرید A بود ولی یه رژیمی سخت گرفت یعنی کلم ا فقط با اب غذا میپختم حتی یه قطره روغن یا گوشت مرغ نه فقط کلم کاهو خیار گوجه لیمو خارمریم روزی 1 بار قبل نهار پاک شد 

جواب سونوشو بهم بگو خب بستگی به سونو داره، انشاالله هیچی نیست  اکثرا علتش کبد چربه باید ببینی ...

عصری مامانم میاد گفت عکس گرفتم از رو سونوش میفرستم برات گلم

سلام و احترام روز بخیر  ‌بالا بودن آنزیم های کبدی میتونه خیلی علت داشته باشه  بیماری زمی ...

فشارخون بالا داشت مشکل خون داشت خونش لخته میشد بیچاره خیلی مشکل داره بعد یه مدت بود دلش درد میکرد اشتها صفر شده بود سر گیجه داشت میگفت سرم میسوزه

2706